środa, 11 grudnia 2013

Gruby Mielzky - Szkolna Lekcja (prod. i cuty: The Returners) ekskluzywny kawałek z vinyla 1.5!

Mielzky na winylu coraz bliżej, na zachętę bonus track "Szkolna Lekcja". Premiera winylowego wydania "1.5" już 18 grudnia. Preorder dziewiczego wosku rapera możecie zamówić na stronach Szpadyzorni oraz Polishvinyl


Szkolną lekcję strzelania wyprodukowano w The Returners (beat & cuts). Premiera limitowanego wydania na winylu (300 sztuk) już 18 grudnia.


"PREORDER ALBUMU W WERSJI WINYLOWEJ:http://szpadyzor.pl/go/mielzky15wosk oraz na polishvinyl.com/index.php?route=product/­product&path=20&product_id=77

ZAMÓW ALBUM W WYDANIU FIZYCZNYM - http://szpadyzor.pl/go/mielzky15
ZAMÓW ALBUM W WYDANIU CYFROWYM - http://szpadyzor.pl/go/mielzky15itunes

facebook.com/iammielzky
facebook.com/thereturnershiphop
facebook.com/szpadyzorrec

Album Grubego zatytułowany "1.5" to niecodzienny album. Stanowi on coś na kształt spoiwa pomiędzy pierwszym albumem pt. "Silny Jak Nigdy Wkurwiony Jak Zwykle" a kolejnym materiałem, który ma dopiero powstawać. Był on rejestrowany w gdańskim Selekta Studio pod czujnym okiem Przemka Popławskiego od momentu premiery "Silny Jak Nigdy Wkurwiony Jak Zwykle" przez okres blisko roku pełnego wyjazdów, koncertów po całej Polsce i powstawał pod wpływem chwili.
Gdy większość sceny brnie w podążanie za nowymi trendami, zmieniając pod wpływem tego zupełnie swój wcześniejszy styl - Mielzky obstaje twardo przy swoim: skrecze i cuty sypią się gęsto, mocne i brudne bity wprawiają głowę w ruch, a teksty nie pozostawiają suchej nitki na tych, którzy na to zasługują. Potężne, wolno sunące bębny, charakterystyczne trzeszczące sample, budujące klimat stanowią idealne tło do refleksji opowiadanych przez Grubego. Nie jest to łatwa płyta. Nie jest to modna płyta. Za produkcję albumu po raz kolejny w większości odpowiedzialna jest grupa The Returners, jeden bit dołożył również trójmiejski bitmejker Bodziers ("Żaden Rap"). Gościnnie na albumie pojawia się tylko jeden gość - Pezet, który miał znaleźć się już na poprzednim albumie Mielzky'ego. Macie dość 'klasycznego' i rapu? Trafiliście pod zły adres.

Tracklista:

01. Intro
02. Nieźle
03. Niech Idzie
04. Żaden Rap
05. Moje Życie
06. Czasem Widzę
07. Chmury Nad Miastem
08. Puls
09. Twardy Sport
10. Niepokonany
11. Nie Słyszysz feat. Pezet
12. Outrunek
13. Mistrz Zakonu (bonus)"

źródło: info prasowe

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz