poniedziałek, 9 czerwca 2014

LEVI’S® SKATEBOARDING x DEL & DAN THE AUTOMATOR spotkanie legend w Oakland

Jon Humphries, reżyser specjalizujący się w filmach skateboardowych, został zaproszony przez markę Levi's® do współpracy przy tworzeniu reklamy promującej najnowszą wiosenną kolekcję Skateboarding. Plan zdjęciowy zlokalizowano w Oakland, z którego wywodzi się marka. Spośród wielu różnych miejsc zdecydowano się na Yay Area, ponieważ słynie ono z niepowtarzalnego skateboardowego klimatu.


O nagranie ścieżki dźwiękowej Humphries poprosił kalifornijski zespół Deltron 3030. Del, Dan the Automator i Kid Koal to twórcy hip hopowych utworów, które od 2000 roku były tłem wielu filmików skateboardowych. W ten sposób w Oakland doszło do spotkania trzech legend: Johna Humphries'a, zespołu Deltron 3030 i marki Levi's® …


“Wybór Humphriesa na reżysera był dla nas oczywisty" - wyjaśnia Michael Leon, dyrektor kreatywny Levi's®. “Oprócz talentu do tworzenia najwyższej jakości filmów i zdjęć, wyróżnia go wcześniejsze doświadczenie we współpracy z naszą ekipą. W najnowszym wideo Humpries wykorzystał kilka bardzo trudnych technik kamerowania, jak na przykład kręcenie z dźwigu na Bay Bridge. Efekty jego pracy są naprawdę niesamowite!".


Sprawdźcie jak o projekcie opowiada Jon Humphries. Aby obejrzeć pełną reklamę najnowszej kolekcji Levi'® Skateboarding kliknijcie w link na końcu filmu. Zapraszamy także na naszą stronę internetową, gdzie możecie zobaczyć pełną kolekcję Levi’s® Skateboarding.


O KOLEKCJI LEVI’S® SKATEBOARDING:
Fani jazdy na deskach nie przestrzegają reguł i nie noszą typowych dla ich dyscypliny uniformów, jednak z przyjemnością sięgają po dżinsy sygnowane logo Levi's®. Ponadczasowy design i skrupulatność wykończenia sprawiają, że od ponad 140 lat reprezentują one klasyczny amerykański styl. Najnowsza kolekcja Levi’s® Skateboarding czerpie z tych tradycji, jednocześnie wprowadzając modne innowacje. Zastosowane w wykończeniach detale zapewniają komfort i ochronę, materiały, mimo swojej odporności na zniszczenia, pozwalają skórze oddychać, a fasony gwarantują pełną mobilność na wszystkich poziomach zaawansowania. Główne zadanie ubrań z kolekcji Levi’s® Skateboarding to znieść wszelkie trudy, które pojawiają się na ekstremalnej drodze fanów skateboardingu. 


Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o kolekcji Levi’s® Skateboarding, wejdź na: levi.com/skateboarding.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz