czwartek, 12 grudnia 2013

13.12 Warszawa: IV urodziny APTAUN Records w Warszawie - Pyskaty x W.E.N.A. x Bisz (B.O.K) x Siwers/Tomiko x PeeRZet x Te-Tris x Małpa/Jinx (Proximite) - Klub "STODOŁA"

Jutro w Stodole zagoszczą reprezentanci wytwórni Aptaun Records. Urodzinowo na jednej scenie wystąpią: Pyskaty, Siwers, Tomiko, W.E.N.A., Bisz, Małpa, Jinx, Te-Tris, Peerzet a także Djs: Ike, Chwiał, Noriz, DBT, TMK Beatz, Paulo, Phunk'ill. Zapraszamy!


"Witamy!

Już 13 grudnia - Agencja Spot przy współpracy z Aptaun Label zaprasza wszystkich do klubu "STODOŁA" w Warszawie na IV urodziny Aptaun Records w ramach trasy Aptaun Tour. Warszawę odwiedzą:

- PYSKATY,
- SIWERS
- TOMIKO,
- W.E.N.A.,
- BISZ (B.O.K Band)
- MAŁPA, JINX (PROXIMITE),
- TE-TRIS,
- PEERZET.

+ Dj'e: Ike, Chwiał, Noriz, DBT, TMK Beatz, Paulo, Phunk'ill


Będzie to niesamowity wieczór! Na deskach warszawskiej Stodoły w takim zestawieniu zobaczymy Tomiko i Siwersa – promujących nie tylko "Ogień", ale i swoje solowe, niedawno wydane albumy: "Portfolio" oraz "Bez ceregieli"; Pyskatego – który zaprezentuje materiał zarówno z "Pasji" jak i z "Pysk W Pysk"; W.E.N.Ę. – promującego "Nową Ziemię"; Proximite – czyli dynamiczne, sceniczne kollabo Jinxa i Małpy, które zaprezentuje również nowe, niepublikowane wcześniej utwory; Te-Trisa – autora "Lotu 2011", stale dopracowującego swój już i tak doskonały show; PeeRZeta – promującego mega bujający ostatni krążek "Z miłości do gry" oraz nowe twarze w Aptaun Records – B.O.K z zapierającym dech w piersiach live bandem"


Co? Pyskaty x W.E.N.A. x Bisz (B.O.K) x Siwers/Tomiko x PeeRZet x Te-Tris x Małpa/Jinx (Proximite) - Klub "STODOŁA
Gdzie? Stodoła - ul. Batorego 10, Warszawa
Kiedy? 13.12 , 19:00
Wjazd? 40 / 47pln w dniu koncertu
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz