czwartek, 14 marca 2013

14.03 Warszawa: Black Belt Jones - Filmoffon Soul Service

Dziś startuje nowa inicjatywa ekipy Soul Service - w każdy drugi czwartek miesiąca w Znajomi Znajomych będziecie mogli obejrzeć ciekawe filmy i dokumenty muzyczne serwowane przez Filmoffon plus posłuchać muzyki z winyli. Na pierwszy ogień - Black Belt Jones (USA, 1974),  wstęp wolny - zapraszamy serdecznie!


"FILMOFFON - kino muzyczne Soul Service

Misją teamu DJskiego Soul Service jest promowanie Funka, Soulu, Jazzu, Rythm And Bluesa i innej dobrej muzyki głównie z lat 60. jako muzyki tanecznej w klubach na całym świecie. W tym stylu prowadzą imprezy z płyt winylowych już od ponad 10 lat. Teraz przyszła kolej na nowe medium - kino. FilmOffOn to nowy cykl filmowy przedstawiający dobre ciekawe Blaxploitation, dokumenty muzyczne i inne ciekawe produkcje związane z muzyką promowaną przez Soul Service. W każdy drugi czwartek miesiąca w klubie Znajomi Znajomych będzie można posłuchać prelekcji o muzyce i filmie, obejrzeć ciekawy, mało znany film z kręgu kultury afro a po projekcji posłuchać DJi Soul Service grających z płyt winylowych. Serdecznie zapraszamy."Uwaga wszyscy fani funka i soulu!! Rusza nowy projekt Soul Service - kino blaxploitation. Na początek pokażemy wam Black Belt Jones - klasyk gatunku. Już w czwartek 14 marca w Znajomych Znajomych.
Black Belt Jones to film akcji klasyk Blaxploitation - gatunku filmowego, stworzonego we wczesnych latach siedemdziesiątych XX wieku wraz z rosnącym ruchem 'civil rights' ludności afroamerykańskiej. W filmie usłyszymy muzykę soul i funk autorstwa Dennisa Coffey, która stała się klasykiem gatunku. Z ciekawostek dodajmy źr film został umieszczony na liście 50 najgorszych filmów wszechczasów ("zdobył" 38. miejsce). Lista została wydana jako DVD o tytule "The 50 Worst Movies Ever Made".
Oprócz tego prelekcja na temat filmu oraz krótkie filmy dokumentalne."

Co? Black Belt Jones - Filmoffon Soul Service
Gdzie? Znajomi Znajomych - ul. Wilcza 58A, Warszawa
Kiedy? dziś ;D / każdy drugi czwartek miesiąca
Wjazd? free
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza