środa, 9 lipca 2014

Blady Kris - Halo - teledysk

Prezentujemy teledysk Blady Kris "Halo", drugi singiel promujący debiutancki album artysty "Beatbox Rocker". Utwór został w całości skomponowany i wykonany przez Bladego Krisa


Album „Beatbox Rocker" to dwupłytowe dzieło prawdopodobnie najlepszego polskiego beatboxera Bladego Krisa. Blady Kris w całości odpowiada za warstwę muzyczną materiału, sam wyprodukował, zmiksował i zmasterował wszystkie utwory.


Całość składa się z dwóch wyjątkowych płyt: na "beżowej" płycie CD znajduje się trzynaście premierowych utworów autorstwa Bladego Krisa, natomiast "błękitna" płyta DVD zawiera dziewięć lekcji beatboxu, podczas których Blady Kris wprowadza odbiorcę w świat sztuki władania głosem i mikrofonem. 

Ogromny wpływ na brzmienie utworów miał belgijski producent Fatty K, który współpracował z Krisem podczas miksu i masteringu.

Poligrafia to dzieło Piotra Okulewicza, niesamowitego malarza ze Szczecinka. Metoda jaką posługuje się Piotr to połączenie malowania areografem i obróbki cyfrowej. I tak powstała grafika oddała osobisty klimat płyty Krisa.

partnerzy płyty: Fonografika, AlohaSklep.pl, Plej, BG Multimediapatroni medialni: CGM, Popkiller, GlamRap, Break.pl, Dlastudenta.pl, Hip-Hop.pl, RapPortal, Freestyle.pl

Album dostępny na AlohaSklep.pl: 

Krzysztof Kadela, znany jako Blady Kris, to najpopularniejszy polski beatboxer. Jest pierwszym Mistrzem Polski Beatboxu oraz zasiada jako sędzia w międzynarodowych bitwach beatboxowych. Spopularyzował sztukę wokalnej perkusji w Polsce, dzięki występowi w pierwszej edycji programu Mam Talent, gdzie dostał się do finału. Na swoim koncie ma ponad 2000 koncertów w Europie i Azji, ściśle współpracuje z polskim radiem i telewizją. Od kilku lat jest współorganizatorem międzynarodowego festiwalu teatralno-ulicznego Bruk Festival, gdzie wyszkolił 3 ostatnich mistrzów Polski w beatboxie. Znany jest ze swojej unikalnej metody nauczania, nazwanej "Chórem Bladego Krisa" - treningowi, który pozwala w 2 tygodnie posiąść umiejętności, które młodzi beatboxerzy ćwiczą przez pół roku.Na co dzień ten miłośnik psów zajmuje się komponowaniem i produkcją muzyczną oraz konsekwentnie buduje i rozwija swoją markę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza