poniedziałek, 17 marca 2014

O.S.T.R. i Dixon37 pierwszymi goścmi na płycie Kafara!

Kafar, współzałożyciel ulicznej ekipy Dixon37, zdradził na swoim profilu w portalu społecznościowym facebook.com pierwszych gości, jacy pojawią się na jego nadchodzącej, solowej płycie „Panaceum”. Są to O.S.T.R. – kultowy łódzki raper, oraz macierzysta ekipa Kafara, Dixon37.


„Wielu z Was dobrze odkryło co mi w duszy gra i kogo zaproszę na "Panaceum". Głosy za Tedeuszem, Green Grenadem czy Kulfonem przyjąłem z dużym rozbawieniem. Pierwsze dwa tracki z gośćmi, które ujawnię to:  1.KAFAR DIX37 FT. DIXON37 "JEDNA Z WIELU" i 2.KAFAR DIX37 FT. O.S.T.R. "RANA,KTÓRA SIĘ NIE GOI...". Gości będzie sporo także Wasze "strzały" były celne! Niebawem odkrywam kolejne gościnne karty solówki!” – napisał na swoim profilu fb Kafar. 


Kafar to warszawski raper wywodzący się z ulicznej ekipy Dixon37. Początki ursynowsko-mokotowskiej grupy datowane są na 1999 rok, wtedy też Kafar zaczął nagrywać pierwsze utwory. Po 15-latach przygody z hip-hopem muzyk zdecydował się na solowy projekt. 

Muzyk obecnie pracuje na krążkiem pt. "Panaceum", na którym usłyszymy ścisłą czołówkę polskiej sceny. Projekt wedle zapowiedzi ma ukazać się na jesień 2014 roku. 

Raper na facebooku: https://www.facebook.com/kafar37 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz