wtorek, 25 lutego 2014

Roman Bosski ft. Miejski Sort „Nie zapomnij” – premiera klipu

Na ekranach jest już pierwszy teledysk, promujący solowy album Romana Bosskiego, zatytułowany  „TheRapYa Szokowa Dozwolona Od Lat 18". Wideo do kawałka „Nie zapomnij”, z gościnnym udziałem Miejskiego Sortu, zostało zrealizowane podczas Festiwalu Tajne Komplety w Krakowie. – Klip w konwencji koncertowej to nie tylko uwiecznienie samego wydarzenia, ale również ukłon w stronę licznie zgromadzonej krakowskiej publiki – mówi Roman Bosski.  Najnowszy album artysty ukaże się 12 kwietnia nakładem Proper Records.


Produkcją teledysku do utworu „Nie zapomnij” zajęła się grupa Gwaranto Studio, za beat odpowiada Fuso. W kawałku gościnnie można usłyszeć warszawski skład Miejski Sort.


- Zarówno track, jak i teledysk to kolabo firmowego i ulicznego rapu, z udziałem moich dobrych przyjaciół.  Klip ma spontaniczny wydźwięk oraz retro stylistkę, dzięki czarno – białym kadrom. „Nie zapomnij” to utwór z ważnym tekstowym przesłaniem, które chcieliśmy zaakcentować teledyskiem – dodaje Roman Bosski.


„TheRapYa Szokowa Dozwolona Od Lat 18" zawierać będzie 16 tracków. Oprócz Miejskiego Sortu, na najnowszym solo Bosskiego, gościnnie udzielą się tacy artyści jak Dixon37, Młody Bosski, Tadek, Kaen, Peja, Pih oraz Sokół & Marysia Starosta. Partie wokalne dograli: Sonia Lachowska, Kasia Godzisz oraz Łukasz Batug. Za muzykę odpowiedzialni są: Paff, Pudelsi,Webster, Sokos, Fuso, Dj ZEL, Fabster, Piero, Zich, Dj Krime.


Do sprawdzenia:
Roman Bosski na FB:
https://www.facebook.com/pages/Roman-Bosski/175097159270921?fref=ts
Miejski Sort na FB:
https://www.facebook.com/MIEJSKISORTWWACOW?fref=ts
Proper Records na FB:
https://www.facebook.com/properecords?fref=ts


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz