wtorek, 25 lutego 2014

15.03 Warszawa / Raperzy dla HDS-a

Budujący przykład muzycznej solidarności będzie miał miejsce 15 marca w warszawskim klubie Kosmos Kosmos. Na koncercie pod hasłem „Artyści HDS-owi” zagrają Pono/Kazan, Pewna Pozycja, Małach Rufuz, Polska Wersja, AK-47, Banda Unikat, Żyto oraz sam HDS. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na kosztowne leczenie rapera, zmagającego się z ciężką chorobą.


Dojść do kompromisu by okazać bliskim wsparcie,pełne pole do popisu w codziennym zwierciadle,czas za pas wziąć w żagle, przyjaźń niezbędne ogniwo,w grupie kolektywie siła mą alternatywą...

(Pewna Pozycja „Trzeba się jednoczyć”)

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 15 marca, o godz. 21.00. Występy muzyczne startują o 22.00. Wstęp na koncert tylko dla osób pełnoletnich. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie klubu w dniu koncertu.


HDS - Aleksander K. – warszawski raper, urodzony w 1989r. Muzyką zajmuje się od 7 lat. Współpracował z najlepszymi raperami i producentami w Polsce. HDS - a wyróżnia charakterystyczny, niski wokal, przez wielu porównywany do Biggie’go Smalls’a. Bezkompromisowość i trzeźwe podejście do rzeczywistości ma odzwierciedlenie w jego kawałkach. Ciężkie brzmienie połączone z gorzkimi, prawdziwymi tekstami – to właśnie tworzy muzykę HDS - a. Mimo, że funkcjonuje w hermetycznym środowisku, nie determinuje ono jego twórczości . Jak podkreśla artysta, jest otwarty na różne gatunki muzyczne.

HDS zadebiutował w 2010 roku krążkiem „Naznaczony”, kolejny album to pierwsze legalne wydawnictwo „Odbicie codzienności 2012”.Obecnie artysta, związany z wytwórnią Proper Records,  pracuje na swoją najnowszą cd, której premiera planowana jest w drugim kwartale 2014 roku.

Artyści HDS - owi

Zagrają:
HDS
PONO / KAZAN
PEWNA POZYCJA
MAŁACH RUFUZ
POLSKA WERSJA
AK-47
BANDA UNIKAT 
ŻYTO

Klub:Kosmos Kosmo
sul. Koszykowa 55, 00-659 Warszawa 

Bilety:
20 ZŁ (Do nabycia w kasie klubu w dniu koncertu)

Czas:
Start: 21:00
Start koncertów:22:00

Koncert tylko dla osób pełnoletnich

Inicjatywę i koncert wspierają :
Amsterdam Nasiona Marihuany
Growshop Holandia
ul.Wolska 50a lok.13b
01-187 Warsaw, Poland

Do sprawdzenia:
Wydarzenie na FB:
HDS na FB:
Pono/Kazan
Pewna Pozycja:
Małach & Rufuz:
Polska Wersja:
AK-47:
Banda Unikat:
Żyto:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 komentarz: