wtorek, 25 lutego 2014

Teledysk całej ekipy Vibe2NES oraz nowi reprezentanci w szeregach!

Vibe2NES nie zwalnia tempa i wciąż idzie w kierunku rozwoju wydawnictwa. Właśnie dotarła do nas informacja o przywitaniu w szeregach świeżych reprezentantów - dwóch raperów oraz producentów:


- CZESKI - MC z definicji, któremu freestyle płynie w żyłach, a studio zarówno jest bliskie sercu. Będziemy mieli przyjemność pracować przy promocji jego solowego albumu.
- DUCHU - Vibe2NES nie zwalnia tempa i wciąż idzie w kierunku rozwoju wydawnictwa. Właśnie dotarła do nas informacja o przywitaniu w szeregach świeżych reprezentantów - dwóch raperów oraz producentów:- CZESKI - MC z definicji, któremu freestyle płynie w żyłach, a studio zarówno jest bliskie sercu. Będziemy mieli przyjemność pracować przy promocji jego solowego albumu.
- DUCHU - raper z Trójmiasta, którego cechuje młodość, talent, energiczność i wyszlifowany styl. Postać mniej znana, ale zapewniamy, że o jego muzyce jeszcze nie raz usłyszycie!
- PTK - producent, który dołącza do wydawnictwa wraz z Duchem, ich wspólny album ukaże się wiosną tego roku nakładem V2N; współpracował m.in. z Deobsonem, Stochem, czy Żytem Tosterem. Fanpage: http://www.facebook.com/PTKprodukcja
- UNIQ - beatmaker, który dał się poznać na ostatnim wydawnictwie V2N, czyli płycie FAV-a "Deptak Wartości"; na jego produkcjach wokale położyli m.in. OzM, czy Skorupa.


Z tej okazji Vibe2NES przygotowało przywitanie dla nowych reprezentantów oraz niespodziankę dla słuchaczy w postaci teledysku do wspólnego numeru posse-cut pt. "Vibe Tu Jest". Kawałek stanowi także zapowiedź mixtape'u Vibe2NES (m.in. remixy, premierowe numery). Kolejno usłyszycie w nim: FAV-a, Sokera, Czeskiego, Wichra, Arskiego, Ducha, Konika oraz Junesa. Za produkcję odpowiada Kuoter, a za cuty i skrecze DJ Te. Sprawdzajcie teledysk, udostępniajcie dalej i czekajcie na mixtape!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz