sobota, 25 stycznia 2014

31.01 Łódź: AK-47 i Polska Wersja w klubie Luka

Pit Bull West Coast serdecznie zaprasza na koncert AK-47 i Polskiej Wersji, który odbędzie się w piątek, 31 stycznia, w klubie Luka, w Łodzi.


Wystąpią: 

AK-47
Polska Wersja

Wsparcie: 
Entero & CEL Crew + dj Baff Weed
Galimatias Squad
MiędzySłowami
Nelux & CHZU

Miejsce: Klub Luka, Zgierska 26a, 91-059 Łódź
Start: godzina 20:00
Bilety: 
- w przedsprzedaży w cenie 20zł (Hempszop, ul. Nawrot 8, Łódź)
- w dniu koncertu w cenie 30zł (możliwość rezerwacji na sylwia.zalicka@pitbullsports.com)

W dniu koncertu, w Hempszopie, odbędzie się również spotkanie autorskie AK-47 i Polskiej Wersji z fanami, na które serdecznie Was zapraszamy.

Patronat medialny na ziemi łódzkiej obejmuje Centrum Eudezet Label !
www.facebook.com/CENTRUMEUDEZETLABEL

Pit Bull West Coast na FB: www.facebook.com/PitBullWestCoast 
Polska Wersja na FB: www.facebook.com/PWPolskaWersja
Galimatias Squad na FB: www.facebook.com/pages/Galimatias-Squad 
MiędzySłowami na FB : www.facebook.com/miedzyslowamildz


AK-47 to raper, pochodzący z Poznania, aktualnie mieszkający w Warszawie. Związany z wytwórnią Proper Records i marką Pit Bull West Coast. Urodził się w Poznaniu, ale w wieku 4 lat wraz z Rodziną przeprowadził się do Warszawy. Dwa lata później zaczął trenować w klubie AZS badmintona. Zawodowa przygoda z tym sportem trwała 7 lat. Od 2007 roku, przez prawie dwa lata trenował Klubie Bokserskim Legii Warszawa. Związek z muzyką narodził się w roku 2006, kiedy to powstały pierwsze projekty nagraniowe AK-47. Przez kolejne 3 lata wydał 2 płyty: pierwszą, solową pt.: „Prolog” (2007), drugą w duecie z kompanem pt.: „Twierdza Liryki Wiersza (TLW)”. Oba albumy zostały wydane własnym sumptem. Drogi duetu szybko się rozeszły i od tej pory raper pracował sam. W 2009 roku rozpoczął prace na solowym albumem pt;: Kwintesencja Prawdy”, który jednak nie ujrzał światła dziennego. Dwa lata później, ruszyły przygotowania nad krążkiem „Autopsja”. Prace na tym albumem AK-47 zakończył w 2013 roku, a płyta została wydana legalnym nakładem wytwórni Proper Records w dystrybucji Fonografiki. Gościnnie w nagraniach wzięli udział m.in. Max, Jongmen i Hinol. Z kolei produkcji podjął się Francuz - MSB. Płyta uplasowała się na 19. miejscu listy najpopularniejszych albumów w Polsce (OLiS). W ramach promocji do pochodzących z album utworów "Gorillo in the Jungle", "Nerwobóle" i "Znów igrasz z losem" zostały zrealizowane teledyski, które wyreżyserowali Ignacy Matuszewski i Konrad Olszewski. Przed premierą albumu nawiązał współpracę z Pit Bull West Coast.Inspiruje się Dire Straits, Pink Floyd oraz Bruce Springsteen. Jak sam mówi, tworzy “nostalgiczną muzykę rapową”.


POLSKA WERSJA - Jano i Hinol oraz beatmaker YBEAT, to klasyczny osiedlowy rap połączony z elementami ragga. 22 października miała miejsce premiera ich płyty "Powrót do przeszłości" która została wydana nakładem wytwórni Proper Records. Płyta, jak wskazuje sam tytuł, ma nawiązywać do przeszłości. "Tą płytą chcieliśmy pokazać, że prawdziwy oldschoolowy rap nie umarł, dodaliśmy do tego tylko świeży przekaz i fłow" - mówią Jano i Hinol.

ENTERO zaczął około 94 roku. Dołączył do NTK, nie rezygnując z solowej działalności. Zwycięzca pierwszej Łódzkiej bitwy wolnostylowej w historycznym już Forum Fabricum. W konsekwencji poprowadził wszystkie Battle Jam Session oraz masę koncertów i festiwali . Zaczynał nagrywać z Mejsem i Nekiem jako Niezrzeszeni. Razem z VDMC przeprowadził Experyment. W 2001 r. poprowadził pierwszą polską edycję festiwalu Meeting of Styles ( trzecią i czwartą zresztą także ), później Outline Colour Festival oraz Hip - Hop Arena Festival . W międzyczasie współorganizował audycje rapową w Radio Łódź - Hip Hop Strefa . Ogarnął projekt KontraKrew w trakcie " pozornego rozpadu NTK " i w ten sposób udowodnił iż należy rozwijać skillsy na każdej płaszczyźnie . Zaliczył mnóstwo nagrywek gościnnych (m. in. PSB akcje, Obóz T.A, Red Odyseja, Thinkadelic, Opozycja, Pro-Kreacja Hip-Hop Label, Noizz W jedności siła, Kontracheci, Jedna z kilku części, Familia HP, Apropo, Dzieci Gorszego Boga (DGB)) . Nie spoczywa na laurach . W 2010 zakłada CENTRUM EUDEZET LABEL . W 2011 wydaje nakładem C.E.L'u swoją pierwszą płytę pt. " Pomiędzy kamienicami / Liryczny żywjoł ". W 2012 wydaje cz. 1 mixtape'u pt. " nie Łódź sie " na której zebrał większość rapowej Łodzi . Prace we własnym studiu na śródmieściu idą pełną parą . Wydane niedawno  MiędzySłowami pt. " 2 " , na ukończeniu jest także druga solowa produkcja Entrego pt. " Opowieści z Getta " . Nie ustają także dalsze nagrywki na wieeele projektów. Koncerty C.E.L Crew są przepełnione niesamowitą Hip Hop'ową energią która z miejsca udziela się publiczności.

C.E.L Crew - koncertowa ekipa Entrego w zmiennym składzie - tym razem zagra wraz z Tazz’em, Bezczelnym oraz Dj Baff Weed’em  .

GALIMATIAS SQUAD stworzyli Zaywas, Danny i Klaziu z Łodzi. Istnieją od 1999 roku. Ich twórczość to hip-hop ewoluujący pod wpływem wielu inspiracji muzycznych. Od 2011 roku członkowie Centrum Eudezet Label.Wkrótce nowa płyta która już jest na finalnym masterze .

MIĘDZYSŁOWAMI to trzech mc/producentów z Łodzi. Mówią o sobie: „Siedzimy w rapie już z dziesięć lat, ale dopiero ostatnio cokolwiek wypuściliśmy. Jeśli chodzi o styl to głównie eksperymenty pomieszane z oldschoolem, ale nie tylko. Mamy również gotowy nowy album pt. "2" który ukazał się niedawno w CEL’u. Nie ma sensu wymieniać żadnych wcześniejszych zespołów, bo MiędzySłowami tak naprawdę wypłynęło jako pierwsze, cała reszta to część pracy jaką trzeba było włożyć w tą muzykę żeby się doskonalić. O całej reszcie może poświadczyć nasza muzyka”.

NELUX & CHZU to dwóch ziomów z Kalisza, których największą pasją w życiu jest rap. Ich kawałki to typowe twarde życiowy, przesiąknięte autentycznością. Inspirują się 2Pac’iem, AK-47, Dudkiem RPK. Od kilku miesięcy pracują nad swoją wspólną płytą pod szyldem Darkonii Records.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz