wtorek, 25 lutego 2014

ZPAV: tylko jeden polski numer wśród topowych nowości radiowych!

„Daj z siebie wszystko” Bob One'a z Bas Tajpanem to jedyny polskojęzyczny singiel w najnowszym zestawieniu „Top airplay – nowości” na www.zpav.pl. Utwór znalazł się na miejscu 3. Sprawdź, jak sprawę komentuje sam wyróżniony!


– Nie jestem zbytnio miłośnikiem rankingów, bo muzyka to nie wyścigi. Bardziej cieszy mnie to, co w tej informacji jest na drugim planie: że moja muzyka dociera do coraz większej liczby osób, które nierzadko ani nie znały mnie wcześniej, ani za bardzo nie słuchają gatunków, w których się poruszam – mówi Bob One. – Ostatnio często spotykam ludzi twierdzących, że dzięki mojej muzyce i tekstom coś realnie się w ich życiu zmieniło. To jest dla mnie tak naprawdę największą nagrodą. Dzięki za wsparcie! – dodaje.


Rankingi na stronie ZPAV-u tworzone są w oparciu o dane z 74 stacji radiowych (ogólnopolskich i lokalnych) oraz 4 stacji telewizyjnych. W zestawieniu topowych nowości nadawanych w radiu między 8 a 14 lutego prowadzi „Midnight Memories” One Direction (wydawca: Sony Music Entertainment Poland). Tuż za nim znajduje się „Face to face” ATB (Magic Records). Na miejscu 4. ląduje Avicii z numerem „Addicted to you” (Universal Music Poland), a topową piątkę zamyka „Layla” Erica Claptona (Warner Music Group). Wydawcą Bob One'a jest MaxFloRec, jedyne niezależne wydawnictwo muzyczne w całym rankingu.

Fani polskich artystów najwyraźniej DAJą Z SIEBIE WSZYSTKO. Wspólny numer Bob One'a i Bas Tajpana znajduje się w ścisłej czołówce listy „Hop Bęc” w RMF Maxxx czy „Gorącej 20” w Radiu Eska. W pierwszej z rozgłośni gościł już na samym szczycie, w drugiej – na zaszczytnej, drugiej pozycji.

[YouTube - „Daj z siebie wszystko”: http://www.youtube.com/watch?v=mkyNeELNJjo]

„Daj z siebie wszystko” pochodzi z drugiego solowego albumu Bob One'a pt. TWÓJ RUCH. Krążek zawiera jeszcze single, takie jak: „Nie trzeba”, „Widzę dziś”, „Przestań”, „Zostawiam”, „W co wierzysz” czy tytułowy „Twój ruch”. 

Płytę zamówić można w MaxFloSklepie za jedyne 25 zł (kliknij, aby przejść: http://www.sklep.maxflo.pl/pl/p/Bob-One-Twoj-Ruch/311).

Tekst: Kajetan Balcer – MaxFloRec

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz