czwartek, 12 grudnia 2013

13.12 Warszawa: Graffiti Goes East @ Dzik X White Style X Blekot, Risky, Pantal, Eklektik

Graffiti Goes East oraz White Style zapraszają na Sketch session w klubie Dzik: 5 szkiców x 5 writerów. Wykonane prace zostaną dołączone do GGE i wystawione na licytacji, z której dochód zostanie przeznaczony na szczytne cele. Oprócz tego na miejscu stoisko GGE z albumami i t-shirtami, w planie także projekcja filmu UWAGA. Za deckami Blekot, Risky, Pantal, Eklektik.


"Prasa, media i spotkania z fanami to nie wszystko co nas kręci. Jak domyślacie się przede wszystkim kręci nas graffiti. Interesuje nas wszystko to co wokół tego ruchu powstaje, wszystko co nas inspiruje i czym graffiti jako zjawisko może sie wspierać.

Po spotkaniu autorskim w Prasowym przyjdzie czas na wytchnienie i ten luz, który łapiesz pijąc z ekipą piwo, kiedy pomysły na wrzuty same spływają na kartki, kiedy atmosfera jest nie tyle przyjazna, co bezpieczna i stuprocentowo komfortowa.

Właśnie w ten sposób chcemy ukoronować ten moment. Impreza odbędzie się w idealnym miejscu, które łączy w sobie ducha klasyki i klasę samą w sobie jak Blade, Lee czy Tracy168 ;)

Główną atrakcją imprezy będzie sketch session ogarnięte przez ekpię White Style. Pięciu writerów, dla których marker i kartki są tak samo ważnym narzędziem jak spray'e i ściany. Każdy z nich stworzy na stronach przedtytułowych albumu rysunek, który będzie swoistym dopełnieniem, suplementem do każdego z tych 5 egzemplarzy.

Te 5 sketchy, każdy dołączony do 656 stron pełnych żywego graffiti, zostanie zlicytowanych podczas imprezy a zebrane fundusze przekażemy na jakiś szczytny cel.

Cała impreza okraszona będzie slideshowem, dobrą muzyką i uzupełniona oczywiście stoiskiem z Graffiti Goes East i limitowaną (mega limitowaną) serią t-shirtów GGE.

Zagrają Blekot, Risky, Pantal, Eklektik.

Sketch Session 19.00
Film UWAGA 20.00
Slideshow 21.00
Licytacja 23.00 "


Co?
Graffiti Goes East @ Dzik X White Style X Blekot, Risky, Pantal, Eklektik
Gdzie? Dzik - ul. Belwederska 44 A, Warszawa
Kiedy? 13.12 , 19:00
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz