czwartek, 7 listopada 2013

10.11 Warszawa: HOUSE IS NOT A HOME #1 with ZAMBON & PTAKI // BISTI B-DAY BASH

HOUSE IS NOT A HOME - nowy imprezowy cykl, który począwszy od niedzieli regularnie będzie gościł na Brzozowej 37. Na start - gość wieczoru: Zambon, Ptaki, Invent, Parktik, Dook, Mitura, oraz Bisti ze swoim urodzinowym setem. Zapraszamy!


"HOUSE IS NOT A HOME to pierwsza edycja cyklu, który będzie regularnie gościć na Brzozowej 37. Stawiamy na artystów charyzmatycznych, z oryginalnym brzmieniem, którzy przeważnie wymykają się prostym klasyfikacjom. Najbliższa impreza już w listopadzie. Właśnie na 10.11 przypada dzień św. Monitora, który to powinien być w zasadzie patronem wszystkich didżejów. A tak poważnie to pamiętajcie, że poniedziałek 11.11 to Święto Niepodległości, więc mamy nadzieję, że ta niedzielna noc będzie wyjątkowo upojna.

Pierwszym gościem cyklu będzie Zambon, na stałe mieszkający w Berlinie dj oraz producent, którego sety zawsze są nietuzinkowe, a selekcja wyborna. To również założyciel labelu The Very Polish Cut-outs, który to stoi za tegorocznym sukcesem duetu Ptaki, który również wystąpi na imprezie.


Lajnap jest bardzo szeroki, bo też pierwsza edycja HOUSE IS NOT A HOME to również okazja, żeby świętować kolejne 18-te urodziny współorganizatora czyli Bistiego, a więc zagrają utalentowane ziomki i przyjaciele.
Oprócz wyżej wspomnianych zobaczycie też więc skillsy Inventa, który jest świeżo po wydaniu epki dla U Know Me Records, na której zagościł legendarny Krs-One oraz Praktika, Dooka i Miturę.

Krótko mówiąc - house, disco oraz inne elektroniczne niespodzianki będą tej nocy królować na Brzozowej 37.

HOUSE MUSIC NIGHT LONG….

ZAMBON (The Very Polish Cut-Outs, Berlin)
https://soundcloud.com/zambon

Ptaki 
Gdzie? Brzozowa 37 - ul. Brzozowa 37, Warszawa
Kiedy? 10.11 , 22:00
Wjazd?
LISTA FB FREE DO 23:00
później: 10 PLN
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz