czwartek, 7 listopada 2013

15.11 Warszawa: DZIEŃ OTWARTY SPINLAB DJ SCHOOL - WYGRAJ KURS DJ-SKI !

SPINLAB DJ SCHOOL Open Day po raz kolejny. Zapraszamy wszystkich głodnych wiedzy i podciągania skillsów z zakresu turntablismu piętnastego listopada do siedziby Spinlabu na ul. Solec 18. Na zachętę prawdziwa gwiazda wśród niespodzianek: spośród wszystkich przybyłych gości, którzy pozostawią swoje dane w magicznej kuli, zostanie wylosowana osoba, która wygra pełny kurs w Spinlabie za darmo. Wieczorem afterparty w klubie Powiększenie, za deckami Falcon1.


"Zapraszamy na dzień otwarty SPINLAB DJ SCHOOL, szkoły DJ-skiej i miejsca przyjaznego wszystkim chcącym zgłębiać tajniki DJ-ingu, turntablismu, produkcji i kontroleryzmu.

Założycielami i prowadzącymi SPINLAB są DJ-e KEBS oraz FALCON1. Jest to inicjatywa, mająca na celu wymianę informacji i doświadczeń w zakresie szeroko pojętej sztuki DJ'ingu i produkcji muzycznej. Szkoła, warsztaty, prezentacje, wypożyczalnia, testy sprzętu, doradztwo, skrecz sesje, jamy, imprezy, branżowa gadka - to właśnie my.

Mieścimy się przy ulicy Solec 18/20 lok.13a (nad klubem 1500m2).

W piątek, 15 listopada, do Waszej dyspozycji będzie całe nasze zaplecze sprzętowe i "nauczycielskie". Tym razem nie organizujemy pokazowych lekcji. Po prostu przyjdź, a my zajmiemy resztą. Dodatkowo każdy, kto odwiedzi nas tego dnia, otrzyma kupon rabatowy na dowolnie wybrany kurs lub zajęcia.

Oprócz tego jeszcze jedna, tak naprawdę najważniejsza akcja:

WŚRÓD WSZYSTKICH, KTÓRZY ODWIEDZĄ NAS TEGO DNIA I ZOSTAWIĄ SWOJE DANE W MAGICZNEJ KULI WYLOSUJEMY OSOBĘ, KTÓRA OTRZYMA PEŁNY KURS ZA DARMO. TAK, ZGADZA SIĘ - ZA ZUPEŁNĄ DARMOCHĘ. W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI…*

Dlatego wpadajcie wszyscy! Czekamy na Was - chcemy, aby to miejsce tworzone było również przez wszystkich ludzi z zajawką na DJ-ing i produkcję, niezależnie od upodobań muzycznych.

Zaś wieczorem zapraszamy wszystkich na afterparty do klubu Powiększenie, gdzie razem z ekipą FLIRTINI zagra reprezentant SPINLAB - FALCON1. Tam również czekać na Was będą kupony rabatowe do SPINLAB.

LINK DO IMPREZY

Zapraszamy!

* No może nie do końca, bo trzeba się ruszyć na Powiśle."

Co? DZIEŃ OTWARTY SPINLAB DJ SCHOOL - WYGRAJ KURS DJ-SKI !
Gdzie? SPINLAB - ul. Solec 18, Warszawa
Kiedy? 15.11 , 14:00 - 20:00
Wjazd? free!
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz