piątek, 4 października 2013

05.10 Gdańsk: Pyskaty x W.E.N.A. x Bisz (B.O.K Band) x Siwers/Tomiko x PeeRZet x Te-Tris x Małpa/Jinx (Proximite)

"Już w najbliższy weekend, 5 października w CSG odbędzie się gdańska impreza Aptaun Tour. Do nadmorskiego miasta zjadą się czołowi raperzy warszawskiej wytwórni. Na scenie Tomiko, Siwers; Małpa i Jinx (PROXIMITE), Pyskaty, W.E.N.A., Te-tris/Pogz, oraz masa najlepszych polskich Dj'ów, start godz. 20:00!"


info nadesłał i przygotował: Śniegu 
"Witamy! Już 05.10 - Spot przy współpracy z Aptaun Label zaprasza wszystkich do klubu Centrum Stocznia Gdańska w Gdańsku na część trasy Aptaun Tour. Gdańsk odwiedzą:

- PYSKATY,

- SIWERS
- TOMIKO,
- W.E.N.A.,
- BISZ (B.O.K Band)
- MAŁPA, JINX (PROXIMITE),
- TE-TRIS,
- PEERZET.

+ Dj'e Ike, Chwiał, Noriz, DBT, TMK Beatz, Paulo, Phunk'ill

Będzie to niesamowity wieczór! Pierwszy raz na deskach gdańskiej sceny w takim zestawieniu zobaczymy Tomiko i Siwersa – promujących nie tylko Ogień, ale i swoje solowe, niedawno wydane albumy Portfolio oraz Bez ceregieli; Pyskatego – który zaprezentuje materiał zarówno z Pasji jak i z Pysk W Pysk; W.E.N.Ę. – promującego Nową Ziemię; Proximite – czyli dynamiczne, sceniczne kollabo Jinxa i Małpy, które zaprezentuje również nowe, niepublikowane wcześniej utwory; Te-Trisa – autora Lotu 2011, stale dopracowującego swój już i tak doskonały show; PeeRZeta – promującego mega bujający ostatni krążek Z miłości do gry oraz nowe twarze w Aptaun Records – B.O.K z zapierającym dech w piersiach live bandem"


Co? Aptaun Tours w Gdańsku
Gdzie? Centrum Stocznia Gdańska, ul. Wałowa 27A, Gdańsk
Kiedy? 05.10 ; drzwi 19:00, start 20:00
Wjazd? 40/50
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz