niedziela, 18 stycznia 2015

BARRAD SQUAD "Klasyk"

Płyta została nagrana w niespełna 7 miesięcy przez WUERskiego oraz FatCap-a, reprezentantów krakowskiej sceny, mieszkających na stałe oraz koncertujących na emigracji. Charakterestyką tej płyty są napewno klasycznie samplowane bity przepełnione funkiem, boom bapem z lekką nuta współczesnej electroniki. W linie bitów robionych przez producentów takich jak PJ, Gajos, Smyk czy Argon dochodzą wycięte z precyzją chirurgiczną scretche oraz cuty dj-a Bombla pochodzącego z Tarnowa który wraz z raperami tworzy Barrad Squad. Swój wkład do projektu “Klasyk” w numerze “Nie mam czasu” miał również dj Haloon z Krakowa jak również dj Blend Master Rip z Warszawy w kawałku “Kamuflarz”.


Płyta jest skierowana do siedzących przed komputerami leszczy którzy nie zaznali szczęścia obcowania z drugim człowiekiem w relacjach między ludzkich, ludzi którzy zaczarowani magią masowych środków przekazu zagubili własny styl honor i szacunek do drugiego człowieka tym samym chcieliśmy ich zainspirować oraz dać obraz że “można inaczej”, energie pożytkowaną na zazdrość i złośliwość, można zamienić na doping oraz wsparcie.

Nie ma co pierdolić, jeżeli macie odwage żeby się przekonać w jaką fascynującą i pełną przygód podróż chce was zabrać Barrad Squad, zapraszamy do nabycia płyty jaką kolwiek drogą.

1. Prolog - prod. Smyk
2. Nie mam czasu – prod. STS, cuty dj Haloon
3. Klasyk – prod. STS
4. Piekny banał – prod. PJ
5. Plastik – prod. Gajos
6. Pierdolniczek – prod. Smyk
7. LoVe Story – prod. Smyk, WUERski solo
8. Kelnerskie życie – prod. Smyk, FatCap solo
9. Przerywnik – prod. Smyk
10. Prosić się – prod. Argon
11. Pies ogrodnika – prod Argon
12. Patrzą oceniają – prod. Argon
13. Kamuflarz – prod. Gajos, Dj BMR
14. Nie wiem jak wy – prod. Gajos
15. Epilog – prod. Smyk 

Liryki oraz scretche: BARRAD SQUAD
(WUERski, FatCap oraz Dj Bombel )
Mix & Master: SOUNDPROVE
Nagranie: BA STUDO 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza