środa, 14 stycznia 2015

Casio G-SHOCK GA-400 / Zima

 Jest zima i musi być zimno, ale to nie oznacza, że ma być szaro i nudno.  Dlatego też Casio nie czeka do wiosny z prezentacją kolorowych nowości, które poszerzają podstawową kolekcję  G-SHOCK. Zegarki to idealne dopełnienie nie tylko codziennego stylu, ale również świetny dodatek do narciarskiego wyposażenia na stoku.


Sześć kolorów: fioletowy, pomarańczowy, turkusowy, żółto-niebieski, czerwono-szary i czarny. W okresie zimy kolekcja to świetna "pożywka" dla amatorów zimowych sportów. Stok już od wielu lat przypomina rewię, na której obowiązuje swoisty styl i szeroka gama barw. Każdy stara się być oryginalny i wyróżniać się spośród szusujących narciarzy i snowboardzistów.  G-SHOCK idealnie wpisuje się w tę konwencję. Jest nie tylko rzucającym się w oczy dopełnieniem stroju, ale także przydatnym gadżetem. Za sprawą swojej słynnej wytrzymałości przetrwa najboleśniejsze upadki podczas zjazdów, ale także nie przestanie tykać w zetknięciu z minusowymi temperaturami. Stoper natomiast pozwoli mierzyć kolejne rekordy. Poza tym posiada szereg funkcji typowych dla marki G-SHOCK. Czas światowy, który wyświetla aktualną godzinę w głównych miastach oraz w określonych obszarach na świecie, czy też 5 alarmów przypominających o najważniejszych wydarzeniach dnia. Zegarki wyróżniają się również charakterystyczną rolką przewijającą. Nie jest to zwykły przycisk, a pokrętło pozwalające łatwo i intuicyjnie obsługiwać takie funkcje jak alarm czy minutnik.  


Ze względu na kolorystykę prezentowana szóstka to również świetna propozycja dla płci pięknej. W końcu z roku na rok grono fanów marki G-SHOCK poszerzają panie, które coraz chętniej sięgają po męskie zegarki. I tak trzymać!


Kolekcja obejmuje modele: czarny GA-400-1BER, czerwono-szary GA-400-4BER, żółto-niebieski GA-400-9BER, turkusowy GA-400A-2AER, fioletowy GA-400A-6AER, pomarańczowy  GA-400A-9AER. Cena każdego modelu 649zł. 

Zegarki dostępne w sieci salonów Time Trend i u partnerów handlowych firmy ZIBI.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 komentarz:

  1. Super blog jestem pod wrażeniem :)
    Serdecznie też zapraszam na mojego bloga http://life-in-all-colors.bloog.pl
    Mam nadzieje że spodoba sie Tobie ;)
    I masz mój głos ;)

    OdpowiedzUsuń