środa, 2 lipca 2014

10-11.10.2014 Rzeszów / II edycja ArtDeRue Festu! MaxFloRec partnerem imprezy

10 i 11 października, Rzeszów, Millenium Hall. Na jednej scenie m.in.: GrubSon, Pokahontaz, Jarecki i BRK, Bob One czy K2. Tak zapowiada się 2. edycja ArtDeRue Festu. Reprezentanci MaxFlo to nie jedyni zaproszeni artyści. Sprawdź szczegóły!


– Dziś mogę już oficjalnie, z ogromną radością i satysfakcją potwierdzić, że odbędzie się 2. edycja ArtDeRue Festu. Najpóźniej w przyszłym tygodniu ruszamy ze sprzedażą biletów – zapowiada Łukasz „Osa” Osowicz, organizator imprezy z ramienia ArtDeRue. – Miejsce to samo, co w zeszłym roku: teren galerii Millenium Hall w Rzeszowie. Bawimy się za to w drugi weekend października – dodaje.


Jak podkreślają organizatorzy, wyjątkowość tegorocznej imprezy zapewni prawdziwa śmietanka polskiej sceny rap/hip-hop, reggae, ragga, dancehall, a nawet funk czy elektroniki. Zdradzają również, że poza reprezentantami MaxFloRec festiwal uświetnią inni zaprzyjaźnieni z nimi muzycy, m.in. Ten Typ Mes. – Jeszcze w tym miesiącu podamy do publicznej informacji pełny line-up – zapowiada Osowicz. Poniżej przypominamy najnowszy klip Bob One'a z gościnnym udziałem Pokahontaz, który z pewnością jesienią tego roku nucić będzie rzeszowska publiczność.


Patronatem medialnym wydarzenie objęli: Czwórka Polskie Radio, Co Jest Grane, Kino Polska Muzyka, Legalna Kultura, DlaStudenta.pl, CGM.pl, Popkiller.pl, Hip-Hop.pl, RapPortal.pl, RapDuma.pl, RRR.com.pl i hip-hopowy magazyn internetowy VAIB. Więcej szczegółów szukajcie już wkrótce w naszym serwisie, a także na www.artderue.com.pl, www.maxflo.pl i w wydarzeniu na Facebooku (kliknij, aby przejść: https://www.facebook.com/events/217431828463468/).Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza