czwartek, 4 czerwca 2015

19.06 Warszawa: V urodziny Rap History Warsaw

19 czerwca w warszawskim Klubie Iskra swoje 5 urodziny obochodzić będzie Rap History Warsaw. Na imprezie usłyszycie JWP/BC, Sokoła, Włodiego x DJ B, Hudego HZD, Kube Knapa oraz gwiazdę z Nowego Yorku AZ! Za gramofonami Deszczu Strugi, DTL, Kfiatek, Steez83, Blekot oraz Anusz. Zapraszamy!


"Rap History Warsaw kończy 5 lat! Na liczniku blisko setka wydarzeń, które zorganizowaliśmy lub mieliśmy przyjemność współorganizować. Dzięki nam Warszawa poznała historię hip-hopu, a PKiN zobaczyli tacy goście, jak: Grandmaster Flash, Smif N Wessun, Large Professor, Phife Dawg, Slum Village, Jeru The Damaja, Cormega, Elzhi, Dead Prez, Camp Lo, MC Melodee i wielu innych. W międzyczasie przygotowaliśmy: video-dokument "Pionierzy Stylu - Włodi"; wydaliśmy ponad 30 kolekcjonerskich mixtape'ów i winyl The Wall z coverami Molesty; wyprodukowaliśmy nagranie DVD z koncertu Parias/Eldo/Molesta w Stodole; odpaliliśmy cykliczny Street Market - pierwsze i największe hiphopowe targi w stolicy - oraz projekt The Videos; trzykrotnie urządzaliśmy urodziny JWP, a finalnie The Wall Warsaw Hip-Hop Festival na Służewcu i XV-lecie Prosto na Torwarze. Aha, i patrzyliśmy też przez ramię DJ-owi Niewidzialna Nerka...

Kluby, artyści, promotorzy, graficiarze, dziennikarze, polskie labele i marki odzieżowe, lokalne sklepy, aktywiście i cała masa zajawkowiczów - nie jeden człowiek za nami stał, nasze racje popierał i za to dla Was wszystkich wielkie 5 na 5 lat RHW !!!

Tym samym zamiast wyliczać i dziękować całej rzeszy ludzi, mamy nadzieję, że z każdym będziemy mogli zbić żołwia 19 czerwca w Iskrze! Na mikrofonach i za deckami nasi przyjaciele, będzie też wyjątkowy gość zza oceanu, będą grill, %, dobra muzyka i jeszcze lepsza atmosfera. Na jednej scenie wystąpią:

AZ (NYC)

JWP/BC
Sokół
Włodi x DJ B
Hudy HZD
Kuba Knap

DJ's: Deszczu Strugi, DTL, Kfiatek, Steez83, Blekot, Anusz

Bilety trafią do sklepów w piątek 5 czerwca. Znajdziecie je w DOTS, Galeria Koloru, Serum Sklep i SideOne. Do pierwszego tysiąca sztuk dodajemy w prezencie specjalny urodzinowy box z mixtape'em-niespodzianką, plakatem i wlepami w środku. Pierwsza pula wejściówek tylko 29 zł za sztukę !!!

Wstęp tylko dla osób 18+"
Co? V urodziny Rap History Warsaw
Gdzie? Klub Iskra Pole Mokotowskie ul. Wawelska 5
Kiedy? 19 czerwca
Wjazd? 29/39/49 zł
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz