piątek, 13 czerwca 2014

Kuba Knap | Lecę. chwila, spadam | premiera / odsłuch płyty!

"Lecę, chwila, spadam" oraz dodatek "Clint Eastwóód” EP, czyli limitowany zestaw 2000 sztuk debiutanckiej płyty Kuby Knapa wyprzedany w dniu premiery! Dziękujemy wszystkim słuchaczom - to dla nas, a szczególnie dla Kuby coś na prawdę wielkiego. Jeszcze raz dziękujemy!


Po czterech entuzjastycznie przyjętych singlach przyszła pora na oficjalną premierę! Już od dzisiaj album można kupić także w sklepach muzycznych. W naszym sklepie dostępna jest wciąż płyta główna „LCS” do której dodajemy „Clinta” w wersji mp3. Wspólnie ze słuchaczami świętować będziemy równo za tydzień - już 20 czerwca, w klubie Kolor Niebieski w Warszawie na specjalnym premierowym koncercie. Poza Kubą na scenie pojawią się Emil G, Mada oraz Dj Willy Mąka oraz goście specjalni. O oprawę beforu oraz afteru zadbają - Black Belt Greg i żeńska reprezentantka - DJ Lazy One, wspierani przez pana Mąkę. Startujemy już o 16.00, by przed imprezą trochę poczillować wraz z fanami.

Zachęcamy do słuchania i szerzenia wieści o albumie - takie debiuty nie zdarzają się często! Debiut roku? W naszych uszach zdecydowanie tak, czekamy na Wasze opinie.

Zdejm kapelusz! "Lecę, chwila, spadam" wylądowało bez kontuzji!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza