czwartek, 12 czerwca 2014

Blady Kris "Beatbox Rocker" (CD + DVD) + GRATIS preorder

Oficjalna premiera albumu Blady Kris "Beatbox Rocker" odbędzie się 28 czerwca. Zamówienia preorderowe wysyłamy trzy dni wcześniej, żeby dotarły do odbiorców dzień przed premierą. 


Album Blady Kris "Beatbox Rocker" składa się z dwóch wyjątkowych płyt: na płycie CD znajduje się trzynaście premierowych utworów autorstwa Bladego Krisa, natomiast płyta DVD zawiera dziewięć lekcji beatboxu, podczas których Blady Kris wprowadza odbiorcę w świat sztuki władania głosem i mikrofonem. Dodatkowym bonusem jest wersja DVD teledysku "Beatbox Rocker".


Ogromny wpływ na brzmienie utworów miał belgijski producent Fatty K, który współpracował z Krisem podczas miksu i masteringu.

Poligrafia to dzieło Piotra Okulewicza, niesamowitego malarza ze Szczecinka. Metoda jaką posługuje się Piotr to połączenie malowania areografem i obróbki cyfrowej. I tak powstała grafika oddała osobisty klimat płyty Krisa.

Tracklista audio CD:
1. Intro
2. Beatbox Rocker
3. Lie
4. Famous Moon
5. Lion
6. Don't Mind
7. Enough
8. Facebook Monster
9. Green Tara
10. Trust Me
11. I Want You
12. Sen
13. Halo

Tracklista DVD:
L1 - stopa&hi-hat
L2 - rimshot
L3 - werbel
L4 - pierwszy rytm
L5 - drugi rytm
L6 - podsumowanie podstaw
L7 - sceniczność
L8 - głośność vs jakość
L9 - kontrola bitu
Teledysk Blady Kris "Beatbox Rocker"

W sobotę 28 czerwca, w dniu premiery płyty "Beatbox Rocker", Blady Kris pojawi się w sklepie Saturn w Złotych Tarach. W planie jest pokaz beatboxu oraz warsztaty wokalne. Będzie również okazja, żeby porozmawiać z Bladym i wyjść z podpisanym przez artystę egzemplarzem albumu "Beatbox Rocker".

partnerzy płyty: Fonografika, AlohaSklep.pl, Plej, BG Multimedia
patroni medialni: CGM, Popkiller, GlamRap, Break.pl, Dlastudenta.pl, Hip-Hop.pl, RapPortal, Freestyle.pl

Blady KrisKrzysztof Kadela, znany jako Blady Kris, to najpopularniejszy polski beatboxer. Jest pierwszym Mistrzem Polski Beatboxu oraz zasiada jako sędzia w międzynarodowych bitwach beatboxowych. 

Spopularyzował sztukę wokalnej perkusji w Polsce, dzięki występowi w pierwszej edycji programu Mam Talent, gdzie dostał się do finału. Na swoim koncie ma ponad 2000 koncertów w Europie i Azji, ściśle współpracuje z polskim radiem i telewizją. Od kilku lat jest współorganizatorem międzynarodowego festiwalu teatralno-ulicznego Bruk Festival, gdzie wyszkolił 3 ostatnich mistrzów Polski w beatboxie. Znany jest ze swojej unikalnej metody nauczania, nazwanej "Chórem Bladego Krisa" - treningowi, który pozwala w 2 tygodnie posiąść umiejętności, które młodzi beatboxerzy ćwiczą przez pół roku.

Na co dzień ten miłośnik psów zajmuje się komponowaniem i produkcją muzyczną orazkonsekwentnie buduje i rozwija swoją markę.


FB Blady Kris: 
FB Aloha Entertainment: 
Aloha Entertainment Instagram: 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza