środa, 12 czerwca 2013

27.06 Warszawa: J-Ro Tha Alkaholiks // Klub 55. Fresh Island Festival Warm-UP!

Ta-dam ;) "FRESH ISLAND FESTIVAL 2013 WARM-UP! 27 czerwca 2013 roku w warszawskim klubie 55 wystąpi pochodzący z Los Angeles w Kalifornii J-Ro of Tha Alkaholiks, dobrze znany wszystkim fanom West Coast'u, serdeczny przyjaciel Korupta i Daz Dillinger'a z Tha Dogg Pound, Snoop Dogga, Ice Cube'a, KRS-One czy Too Shorta. Przed nami prawdziwa klasyka gatunku, jak zapowiedział sam raper "I have a show with all the Classics!".


"Prawdziwym fanom Hip Hopu ekipy Tha Alkaholiks (Tha Liks), w skład której wchodzą J-RO, E-Swift, Tash przedstawiać nie trzeba. Kto z nas nie katował albumów "21 & Over" czy choćby "Likwidation" zachwycając się skillsami i genialnymi zwrotkami rapującego od 13 roku życia J-Ro i jego kolegów. Ekipa po wydanym w 1993 roku albumie "21 And Over" zdobyła szacunek i jedną z ważniejszych pozycji w świecie hip-hop'u. Debiutancka płyta "21 And Over" rozeszła się w ponad 200 tys. egzemplarzy i została doceniona przez krytyków, którym do gustu przypadł sposób rymowania. Album otrzymał "cztery mikrofony" magazynu THE SOURCE, a singiel "Make Room" został okrzyknięty hip-hop'owym hitem 1993 roku.


Zresztą każdy album Tha Alkaholiks, to majstersztyk, wychodzący w większości spod ręki producenta E-Swift jak również Diamond D czy Mad Lib'a. "Coast II Coast" jest echem rytmów z "21 And Over". Pierwszy singiel, "DAAAM!" to kontynuacja "Make Room", który od razu stał się klasyką. Z kolei trzeci album zespołu "Likwidation", podobnie jak poprzednie z dużą dawką humoru i mistrzowskimi rymami J-RO i Tash'a to jedna z najbardziej znanych płyty zespołu, na której pojawili się między innymi: Xzibit, Ol' Dirty Bastard, King Tee, LL Cool J czy Nas.

Warto też pamiętać, że Tha Alkaholiks przeciwstawili się "The Rap Prohibition" i odmówili sprzedania się i zmiany nazwy, słusznie zresztą, bo ich muzyka jest bezkompromisowa i naprawdę uzależnienia, czego będziecie świadkami w ostatni czwartek czerwca."

J-Ro pojawi się także 28 czerwca w Krakowie.

Co? J-Ro Tha Alkaholiks // Klub 55. Fresh Island Festival Warm-UP!
Gzie? Klub 55 - ul. Żurawia 32/34
Kiedy? 27.06
Wjazd? Bilety w przedsprzedaży dostępne już wkrótce w cenie 20 PLN u naszych dilerów w sieci sprzedaży ticketportal.pl oraz w wybranych sklepach.
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza