czwartek, 11 lipca 2013

19.07 Warszawa: JUKEBOX CHAMPIONS / La Playa / BEAT KULTURA

19 lipca zapraszamy do La Playa na drugi w Polsce muzyczny show zaprezentowany przez duet JUKEBOX CHAMPIONS! Będzie to kolejna impreza zorganizowana w ramach cyklu Beat Kultura. "JUKEBOX CHAMPIONS (...) tworzą unikalny live act używając MPC Samplerów, gramofonów, świateł i innych spektakularnych, a zarazem śmiesznych zabawek. Nie ma tu ukrywania się za laptopami, albo gapienia się w przyciski kontrolera. Wszystko na scenie robione jest na oczach publiczności, co pozwala na lepsze wczucie się w każdy moment tego spektakularnego widowiska." Na supporcie Homer & Pan Eklektik, Funky Boar.


"Jeśli ktoś twierdzi, że technologia zabija muzykę, to JUKEBOX CHAMPIONS są tego totalnym zaprzeczeniem. JUKEBOX CHAMPIONS to wspólny projekt dwóch niezywkle utalentowanych muzyków – pochodzący z Wielkiej Brytanii Fade oraz rodowity Francuz Blanka. Obaj panowie są członkami znanych i cenionych w całej Europie kolektywów muzycznych - Fade to DJ i producent grupy A State of Mind, natomiast Blanka jest jednym z czterech elementów tworzących skład La Fine Equipe. Razem tworzą unikalny live act używając MPC Samplerów, gramofonów, świateł i innych spektakularnych, a zarazem śmiesznych zabawek. Nie ma tu ukrywania się za laptopami, albo gapienia się w przyciski kontrolera. Wszystko na scenie robione jest na oczach publiczności, co pozwala na lepsze wczucie się w każdy moment tego spektakularnego widowiska.


Obecnie Jukebox Champions jeżdżą po całym świecie, a lista miejsc, które odwiedzili na przestrzeni ostatniego roku jest imponująca. W Polsce wystąpią po raz drugi w ramach cyklu imprez Beat Kultura"

Support:
Homer & Pan Eklektik (Good Lovin Music)
Funky Boar (Rebel Scream)
http://soundcloud.com/funkyboar


Co? JUKEBOX CHAMPIONS / BEAT KULTURA
Gdzie? La Playa - Wybrzeże Helskie 1/5, Warszawa
Kiedy? 19.07 , 21:00
Wjazd: 15pln
Linki: 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza