czwartek, 11 lipca 2013

13.07 Warszawa: Keep on Searchin' All Stars x Sonar Soul & Risky x Śledź nad Wisłą

"Wakacje pełną parą - dlatego zdecydowaliśmy, że nie ma co czekać do kolejnej premiery mixu, a że lubimy się pobujać przy dobrych dźwiękach, lubimy dobrze zrelaksować po kolejnym upalnym dniu - zapraszamy na sety naszych ulubionych dejotów, pod chmurką, baaa! na wodzie!! Bareczka Śledź Nad Wisłą oferuje fajne alkohole, a jak ktoś zgłodnieje będzie mógł wsunąć śledzia, którego jest tu duży wybór, tatara, albo inny przysmak. Także wbijajta chóralnie potupać nóżką razem z nami." 


"SONAR SOUL

Pochodzący z warszawskiej Pragi producent i DJ zadebiutował w 2001 płytą Namaste "Lot 76", dzięki której miał okazję wystąpić w studiu im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce. Współtwórca wielu projektów muzycznych jak Namaste Soundsystem, Jazzavie, Confashion Orchestra czy Basalias (wespół z Wojtkiem Urbańskim i Teielte). Jako Sonar Soul w wytwórniach Funky Mamas & Papas i Razmatazz, będącymi siostrzanymi labelami U Know Me Records, wydał dwa single: winyl - Feelosophy, oraz digital - Adore, na który remiksy stworzyli czołowi producenci polskiej sceny elektronicznej. Członek kolektywu dj'sko/producenckiego Junoumi Crew. Jako DJ grał w większości znaczących klubów w Polsce. W 2012 wraz z repezentacją U Know Me Records zagrał na Heineken Open'er Music Festiwal 2012.

www.mixcloud.com/sonarsoul
www.facebook.com/sonarsoul
http://www.facebook.com/ukm.rec

RISKY

Muzyka towarzyszy mu przez całe życie. Kiedyś śpiewał w chórze i grał na gitarze elektrycznej, ale od lat realizuje się przede wszystkim na gramofonach. Wierny wyznawca przewagi płyty winylowej nad nośnikami cyfrowymi. Zapalony digger oraz weteran graffiti. Ze swoimi płytami zdążył zwiedzić niemal wszystkie kluby w Warszawie i wielokrotnie wizytował lokale w różnych miastach Polski. Współtworzy duet didżejski Risky & Dook, specjalizujący się w syntezatorowym boogie i ciepłym disco. W setach nie gardzi również klasycznym hiphopem, funkiem i electro z wczesnych lat 80-tych, które pozostają dla niego najważniejszym źródłem inspiracji. Jego sety przepełnione są funkową energią, która wprawia do tańca nawet najbardziej opornych klubowiczów. Obecnie realizuje się jako promotor i 2 głowa projektu Keep On Searchin'.

http://soundcloud.com/riskyone
http://www.mixcloud.com/thiskidnamedrisky/
https://www.facebook.com/KeepOnSearchin

Co? Keep on Searchin' All Stars x Sonar Soul & Risky x Śledź nad Wisłą
Gdzie? Śledź nad Wisłą - Bulwar Bohdana Grzymały - Siedleckiego, Warszawa
Kiedy? 13.07 , 20:00
Wjazd? free
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza