poniedziałek, 25 marca 2013

Hary / Zeus -„7 grzechów EP”

20 grudnia 2012 roku to dla grupy a obecnie wytwórni Pierwszy Milion dzień szczególny. Do hermetycznej ekipy tworzonej do tej pory przez Joteste, Zeusa i grających z nimi DJ’a Cube’a oraz DJ’a MixAira dołącza kolejna osoba. Jest nią…


Hary to raper pochodzący z Bełchatowa ale od paru lat mieszkający w Łodzi. Wypuścił w podziemiu kilka projektów, w tym dwie EPki we współpracy z producentem Grezzem. Obecnie pracuje nad pełnym albumem wyprodukowanym przez Grezza.


Teksty Harego charakteryzuje zarówno refleksyjność jak i twarda walka o własne zdanie i poglądy. Jego koncerty to żywe, energetyczne show. Nic dziwnego więc, że jego osoba jest jedną z pierwszych, które dołączają do ekipy Pierwszego Miliona.

Hary / Zeus -„7 grzechów EP”

W ramach rozgrzewki i przedstawienia Harego szerszej publiczności, pod koniec stycznia 2013 roku wytwórnia Pierwszy Milion we współpracy ze Step Records zamierza wydać EP’kę stworzoną przez Harego razem z Zeusem, który na tym projekcie zajął się całą warstwą muzyczną. EPka zawierać będzie siedem, w dużej mierze energetycznych, koncertowych utworów. Nagrań na EP’kę dokonano w łódzkim MarAtlon Studio a za mix i mastering całości materiału odpowiada Nawiedzony Dom.

EP „7 grzechów” to projekt mający za zadanie przybliżenie postaci Harego większej liczbie osób i przygotowanie na długogrający projekt tworzony z producentem Grezzem. Premiera longplaya zaplanowana jest na 2013 rok.

Strony WWW
Oficjalny profil fb Harego:
www.facebook.com/haryosd
Oficjalny profil fb wytwórni Pierwszy Milion:
www.facebook.com/pierwszymilionlodz
Oficjalny kanał youtube wytwórni Pierwszy Milion:
http://www.youtube.com/user/pierwszymilionlodz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza