czwartek, 7 lutego 2013

Obywatel MC - GETTO DELUKS - preorder

Wystartował preorder solowej płyty Obywatela MC / Keara / znanego z ekipy Deluks oraz projektu Północ Centrum Południe. Tytuł krążka to "Getto Deluks", premiera płyty zapowiedziana jest na 22.02.2013. Już dziś możecie zamówić edycję limitowaną z dwoma remixami w bonusie. Na albumie mało gości, dużo hip-hopu - "Jest to hołd oddany 4 elementom kultury hip hop i ludziom, którzy reprezentowali i reprezentują jej wartości po dziś dzień" - możecie być pewni, że ten rap będzie deluks :)"Getto Deluks to pierwsza płyta firmowana przez Obywatela MC. Jest to solowy projekt dawno niesłyszanego Keara, charyzmatycznego rapera z Wybrzeża, znanego z ekipy Deluks i projektu PCP (Północ-Centrum-Południe – projekt powstał dzięki współpracy ekip Deluks z Gdańska z JWP z Warszawy i Intoksynator z Krakowa). Pierwszy singiel Deluksów z 2001 roku został wybrany singlem roku przez legendarny magazyn Ślizg, zaś album PCP otrzymał nagrodę tego samego magazynu za album roku w 2004. „Getto Deluks” to mocno solowa płyta. Goście pojawiają się tylko w jednym numerze: Rybson (drugi filar Deluks) i RDW. Producenci, którzy przyczynili się do powstania warstwy muzycznej albumu to: Odme, Szczur, Brahu, Urban i The Returners. Skrecze położyli DJ-e: Cent, Chwiał, Bez Ksywy i Krime. (...) Będzie to wyjątkowy album - z jednej strony wielki powrót, zarazem jednak zupełnie nowy projekt. Premiera płyty: 22.02.2013.

PREORDER. Edycja limitowana - zawiera 2 bonus tracki (remiksy). Przy przedpłacie i dostawie na terytorium Polski - przesyłka GRATIS."
http://prosto.pl/shop/product/getto-deluks/CD/

Na https://www.facebook.com/ObywatelMCGettoDeluks można znaleźć zapowiedź pierwszego klipu, który będzie nakręcony do kawałka "Ojca chrzestnego syn".
Na imprezie Hip Hop Take Over vol. 4 będą kręcone zdjęcia do kolejnego teledysku "Break King".


Tracklista:

1. Skit - Majutek & Blancik
2. Hałas!
3. Break King
4. Ojca chrzestnego syn
5. Na Bakier
6. Nie spać!  Zwiedzać!
7. Skit - 222
8. Pościg
9. Bitwa
10. Słowo
11. To Yest ta Gra
12. Do dna
13. Jak nie my to kto feat. RDW, Rybson
14. Propsy
15. Outro
16. Bonus: Pościg REMIX The Returners
17. Bonus: Słowo REMIX Szczur
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza