czwartek, 7 lutego 2013

16.03 Warszawa: DJ SHADOW

Bang!!! 16 marca do Warszawy zawita ponownie legendarny Dj SHADOW. Impreza stanowi część projektu "All Basses Covered" i odbędzie się w stołecznym klubie Basen. Dj Shadow jest artystą wszechstronnym, łączącym wiele gatunków, który swoją twórczością wprowadził nie jedną rewolucję w świecie turntablismu. Polecamy!


"DJ SHADOW (Josh Davis) w 1996 r. wydał "Endtroducing" - album, który wprowadził prawdziwą rewolucję w dziedzinie samplingu i udoskonalił wiele elementów z nim związanych oraz zapoczątkował nowo rozwijający się gatunek muzyczny jakim jest trip-hop. Od tego momentu DJ Shadow zyskał ogromny szacunek i sławę. W 1998 r. przyszedł czas na wydawnictwo "Preemptive Strike" zawierające starsze materiały. Rok później doszło do wydania płyty "PsynceFiction" przez grupę U.N.K.L.E., którą współtworzył między innymi Josh Davis. Kolejny long play, "The Private Press", ukazał się w roku 2002 i zawierał m.in. przebój "Six Days". W późniejszych latach światło dzienne ujrzały „In Tune and On Time” (2004) i „The Outsider” (2006). Rok 2011 przyniósł album "The Less You Know, The Better", który również zyskał ogromne pochwały. Dj Shadow współpracował z takim sławami jak Zack De La Rocha (Rage Against The Machine), Jon Spencer Blues Explosion czy Mos Def. Stworzył niezapomniane remixy utworów autorstwa Keane, Beastie Boys i Depeche Mode. Shadow to najsłynniejszy twórca muzyki trip-hopowo elektronicznej. Odnosi wielkie sukcesy zarówno jako muzyk, jak i producent oraz turntablista. Wszystko co Josh Davis zrobił dla rozwoju muzyki jest ogromnym osiągnięciem, a jego wpływ na wiele gatunków będzie zawsze widoczny."


"Artysta wystąpi także 14. marca w sopockim klubie Sfinks700 oraz 15.03. w klubie SQ w Poznaniu. (...) Informacje o supportach podamy już wkrótce."

Co? DJ SHADOW w Warszawie
Gdzie? Klub Basen - ul. Marii Konopnickiej 6, Warszawa
Kiedy? 16.03 , 21:00
Wjazd? Ceny wejściówek:
limitowana I pula: 55 zł // już wyprzedana //
przedsprzedaż II I III pula: 59/65 zł
w dniu imprezy: 69 zł do północy / 75 zł po północy
Ilość biletów w każdej puli jest limitowana.
Punkty sprzedaży: Salony EMPiK, Saturn, MediaMarkt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce. Sprzedaż internetowa: www.ticketpro.pl oraz www.muno.pl .
Linki:


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza