wtorek, 5 lutego 2013

9.03 Gdańsk: Mc Melodee & Cookin' Soul

W dniu 9 marca zapraszamy do Gdańska gdzie odbywać się będzie impreza Pokaż Swój Styl 5 - w ramach tego eventu wystąpią Mc Melodee oraz Cookin' Soul. Sprawdzajcie szczegóły i śmigajcie po wejściówki - nakład biletów ograniczony - polecamy ;)


"Cookin Soul i Mc Melodee w Gdańsku!
W ramach imprezy Pokaż Swój Styl 5, która w dniach 8-9 marca odbędzie się w Gdańsku po raz pierwszy w Polsce swój koncert zagra duet Cookin Soul i Mc Melodee.
Melodee to pochodząca z Holandii, charyzmatyczna MC, która na klasycznych bitach światowej sławy producentów z Hiszpanii czuje się świetnie, co słychać i widać na jej wideoklipach.


Cookin Soul znani są z produkcji bitów dla takich raperów jak m.in. Dogg Pound, Redman, The Game, Evidence, Mac Miller, CL Smooth, Smif n Wessun, czy Curren$y.
W zeszłym roku ich wspólny mixtape zatytułowany „Check Out Melodee” narobił sporo hałasu na rynku muzycznym zyskując tym samym uznanie krytyki i poparcie fanów na całym świecie.
Duet będzie promował swój pierwszy nadchodzący album „My Tape Deck”, który promuje wideo singiel „Ain’t My Style”.


Z okazji międzynarodowego dnia kobiet organizatorzy zapowiadają bonusy i niespodzianki dla wszystkich kobiet obecnych w klubie!"

Co? Cookin Soul & Mc Melodee
Gdzie? Klub Polmozbyt - ul. Gen. Hallera 132 , Gdańsk
Kiedy? 9 marca , 22.00
Wjazd? Przedsprzedaż 25 zł (do 4.03) , w dniu koncertu 30 zł
Bilety do nabycia w Galerii Bałtyckiej (stoisko USA Sports, poziom - 1)
Rezerwacja biletów w przedsprzedaży (do 04.03) - biletymelodee@gmail.com
ILOŚĆ BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY OGRANICZONA!
Dla osób przyjezdnych 3city Hostel oferuje specjalne ceny noclegowe. Przy rejestracji lub płatności należy podać hasło „Melodee”, by otrzymać zniżkę.


Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza