wtorek, 5 lutego 2013

16.02 Warszawa: Keep On Searchin' vol.3 - Zambon X Risky X P.Lux X Bisti

Trzecia impreza z cyklu Keep On Searchin' - "gwoździem programu będzie współwłaściciel oficyny The Very Polish Cut Outs, nikt inny jak sam Zambon. Specjalnie dla Was przygotował kompilację rodem z krajów Islamskich. Więcej nie zdradzamy, przekonajcie się sami !!" Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was 16 lutego do Sztuki&Sztuczki, nadmieniając iż wsparcia imprezowego Zambonowi udzielą Risky, P.Lux oraz Bisti. Pow! 


"Zambon  (The Very Polish Cut-Outs/Primitive Copies/Berlin)
Człowiek o niewyczerpanych pokładach energii. Od lat didżej, producent, promotor, wydawca płyt, bloger, kucharz. I w życiu, i w muzyce nie lubi ograniczeń. Miłość do krautrocka łączy z uwielbieniem dla seksualnego deep house’u. Aktualnie rezyduje w Berlinie. Poza światową stolicą techno grywał również w Stambule, Amsterdamie i najlepszych klubach całej Polski. W 2010 roku zadebiutował na winylu wydanym przez cenioną nowojorską wytwórnię Bumrocks. Rok później założył własny label o nazwie Primitive Copies. Sukces tych wydawnictw zachęcił Zambona do powołania razem z Kacprem Kapsą oficyny The Very Polish Cut-Outs, w całości dedykowanej wyciąganiu z niebytu zapomnianych perełek polskiej muzyki rozrywkowej. W 2012 nagrał trzy bardzo prestiżowe podcasty dla Beats In Space, Noise in My Head i Testpressing i wydał nakładem TVPC 7" z własnym editem Breakoutu, która wyprzedała się w błyskawicznym tempie.

https://soundcloud.com/zambon
http://www.mixcloud.com/zambon/
http://www.facebook.com/theverypolishcutouts
http://www.mixcloud.com/TheVeryPolishCutOuts/

Wspomagają:

Risky
Muzyka towarzyszy mu przez całe życie. Kiedyś śpiewał w chórze i grał na gitarze elektrycznej, ale od lat realizuje się przede wszystkim na gramofonach. Wierny wyznawca przewagi płyty winylowej nad nośnikami cyfrowymi. Zapalony digger oraz weteran graffiti. Ze swoimi płytami zdążył zwiedzić niemal wszystkie kluby w Warszawie i wielokrotnie wizytował lokale w różnych miastach Polski. Współtworzy duet didżejski Risky & Dook, specjalizujący się w syntezatorowym boogie i ciepłym disco.W setach nie gardzi również klasycznym hiphopem, funkiem i electro z wczesnych lat 80-tych, które pozostają dla niego najważniejszym źródłem inspiracji. Jego sety przepełnione są funkową energią, która wprawia do tańca nawet najbardziej opornych klubowiczów.

https://www.facebook.com/riskydook
http://soundcloud.com/riskyone
http://www.mixcloud.com/thiskidnamedrisky/

P.lux aka PUDEL
Mimo że już od prawie 8 lat kolekcjonuje i odtwarza publicznie płyty winylowe, wciąż pozostaje didżejem nieodkrytym, który sam konsekwentnie unika rozgłosu – mimo że z powodzeniem mógłby mierzyć się z najbardziej znanymi i cenionymi postaciami na polskiej scenie disco/house. Jak każdy dobry didżej oraz fascynat muzyki nie zamyka się w żadnych ramach gatunkowych. W jego przebogatej kolekcji winylowej znajdziemy soul / disco / new wave / house / prog rock / jazz czy też balearic. Digguje, kupuje i gra to co uważa za dobre, kierując się głównie własnym subiektywnym gustem mając w głębokim poważaniu obowiązujące trendy i modę. Niedawno razem z Zambonem powołał do życia nieformalny kolektyw Berlin – Poznan House Express, w którym planują dać upust swoim zamiłowaniom do muzyki house z XX wieku. Miał przyjemność grać oraz współorganizować imprezy w wielu poznańskich klubach (Cafe Mięsna, 8 Bitów, Kisielice..) jak i również w innych miastach Polski. W tym czasie również supportował takich artystów jak : Sal P z Liquid Liquid, Ron Moreli, Dj Kaos, Lovefingers, Hunee, Rune Lindbeak, Kenji Takimi, Cosmic Boogie.

https://soundcloud.com/swb-nights/berlin-pozna-house-express

Bisti
Kiedyś ultras Beastie Boys, dziś szara eminencja polskiego internetu. Kultowy blogger IV RP i człowiek o tysiącu przezwisk. Był rezydentem koszalińskiej Plasteliny,a po przeprowadzce do Warszawy grywał w Powiększeniu, Rechocie Żab, Bazarze oraz CzystejOjczystej. Współorganizował również cykl "Wszystko Płynie" w Basenie. Grał w ubiegłym roku również na weselu samego Peji. Nie odcina się od swoich hiphopowych korzeni, powołując zabarwione nostalgią projekty Pamiętaj O Melanżu czy VAT69 Skład. Alkohol, piękne kobiety i zabawa są treścią jego życia. W wolnych chwilach marzy o życiu młodego rentiera. Zanim jednak wyjedzie opalać się do końca życia na Florydzie zaprezentuje Wam najciekawsze nagrania z jego ulubionych przegródek: taneczny house, żywiołowe disco, r'n'b, hip hop oraz klasyczne lata 80-te. Wciąż nie nagrał żadnego mixu, bo jest patentowanym leniem.

www.facebook.com/pamietaj
www.bestialski.blogspot.com

Zapraszamy, namawiamy!! :)"

Przypominamy, że na każdej imprezie z cyklu KOS' możecie nabyć kolejny mix składający się na 12płytową kolekcję KOS'u - Cz.1 złożoną przez Burna Reynoldsa możecie zakupić tu Asfalt.pl oraz Cz.2 wyselekcjowaną przez duet Risky&Dook możecie nabyć tu SideOne ;)

Co? Keep On Searchin' vol.3 - Zambon X Risky X P.Lux X Bisti
Gdzie? Sztuki&Sztuczki - ul. Szpitalna 8A, Warszawa
Kiedy? 16.02 , 22:00
Wjazd? 10pln, z płyta - 25pln
Linki:
dołącz do wydarzenia na fb
https://www.facebook.com/KeepOnSearchin
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza