środa, 13 lutego 2013

26 - 27.02 Warszawa: Get down with Mr.Wiggles // Step Dealers

W dniach 26 - 27 lutego w siedzibie Step Dealers odbędą się wyjątkowe warsztaty z udziałem legendy Hip-hopu, "człowieka orkiestry" - ta-dam - Mr. Wiggles'a ;) Muzycznie raczyć Was będą Dj. Gofer, Dj. Lazy One oraz Dj. Zofia. Zostało niewiele miejscówek także zapisywać się i widzimy się za dwa tygodnie.


"Kocury i Kocurki,
Niestety poprzedni raz nie wypalił, nie z naszej winy, ALE tym razem mamy czas i mamy wszystko dopięte na ostatni guzik, zatem po prostu musi wyjść.
Więc: specjalnie dla Was, w specjalnym wydaniu, we współpracy z wyjątkowym gościem, stworzyliśmy wydarzenie, które stawia na troszkę innego rodzaju rozwój niż zazwyczaj. 26-27 lutego 2013, nigdzie indziej niż w Step Dealers, będziemy mieli okazję pojamować (w kołach, parach, walcząc, bawiąc się… cokolwiek przez to rozumiecie) pod okiem legendy Hip-Hopu i ‘człowieka orkiestry’ – mr’a Wigglesa, a o muzykę zadbają odpowiedni DJs, którzy rozumieją potrzebę dobrej muzyki dla tancerzy.
Jakie profity to dla nas oznacza? Bynajmniej nie tylko pokazanie się Wiggsowi, ale też indywidualne porady z jego strony i rozmowy z tym człowiekiem, tańczenie z nim, które w rezultacie dadzą nam co nieco ponad to, co wynieść można z klasycznych warsztatów. Ja sama (Ryfa Ri) miałam okazję przeżyć takie wspólne tańczenie i muszę przyznać z radością, że jest to jedna z najbardziej zajawkowych i wartościowych chwil ever. Nie będziemy prosić pana Clemente, żeby nam poklaskał i podniósł nas na duchu, ale, żeby powiedział, co naprawdę myśli, żebyśmy wiedzieli co pielęgnować, a co wziąć pod uwagę w przyszłości naszego tańczenia i ‘HipHopowania’.
Z założenia event jest rodzinny, funkowy, zchillowany i nastawiony na 100% zajawki. I liczę, że wszyscy zebrani po równo skorzystają z tego, co się będzie wydarzać, niezależnie od 'stażu'.
Poza jamowaniem przygotowaliśmy rozgrzewkę ( mieszczącą się w cenie dnia) – rozgrzewka będzie ze mną- Ryfa Ri (nie muszę sobie płacić ;) i ma na celu nabranie pozytywnej energii i zarażenie nawet najbardziej zmęczonych lub zestresowanych uczestników zapałem do rzucania bomb na parkiet. Gwoli ścisłości: podczas rozgrzewki będziemy tańczyć nieograniczony „streetdance” , a nie kręcić głową i ramionami.
Drugiego dnia odbędzie się After Session Talk, które będzie po części panelem dyskusyjnym, podczas którego na pewno dotkniemy ważnych tematów historycznych i będziemy mogli zadawać pytania, ale też podsumowaniem naszej dwudniowej sesji, wyrażaniem opinii. Więc wieczorkiem 27.02 przy cichej muzyce (weź ze sobą coś do jedzenia i picia :)), pogaduchy wszystkich uczestników sesji, od początkujących, po Mr’ a Wigglesa.

Planowany był Graffiti Jam ze Steffanem C. - ale niestety się nie wyrobimy - SORRY WIELKIE ZA TEN fakapik.

Jest również możliwość na zapisywanie się na PRYWATNE KLASY Z WIGGSEM (które również odbywałyby się w Step Dealers) – więcej info na reefah.wildstyle@yahoo.com.

Dla osób spoza granic Warszawy chcących zostać na 2 dni, udostępniamy nocleg w Step Dealers za symboliczną dyszkę.
Mamy kanapy łóżka, poduch i kocyki też się znajdą.

Zapraszamy wszystkich! Liczy się kolejność wpłat. Informacje szczegółowe poniżej.

POZDRO!

DJs:
DJ Gofer- Digger i pasjonat płyt winylowych. Osoba, u której zajawka przerodziła się w misję. Pomysłodawca i jeden z organizatorów Warszawskiej Giełdy Płytowej, która na stałe zadomowiła się na mapie kulturalnych wydarzeń stolicy. W swoich setach stawia na dyskotekowy groove, który porusza ciało do tańca. Zawieszony na przełomie lat 70 i 80 zaserwuje nam wszystko co najlepsze z muzyki disco, boogie i elektronicznego funku. Dodatkowo z okazji wizyty Mr Wiggles`a zagra trochę smaczków z polskiej muzyki funk i disco, aby zainteresować i pokazać, że te gatunki rownież miały się u nas dobrze.

The one and only DJ So Lazy One

SCHEDULE:

26.02.2013:

16:00- 17:00 – Rozgrzewka/ Ryfa
17:00 – 22:00 – Jam/ Mr Wiggles

27.02.2013:
16:00- 17:00 – Rozgrzewka/ Ryfa
17:00 – 21:00 – Jam/ Mr Wiggles
21:00 - 22:00 - After session talk"

Co? Get down with Mr. Wiggles
Gdzie? Step Dealers - ul. Miedziana 11, Warszawa
Kiedy? 26-27.02
Wjazd? CENNIK ( niestety nic za friko, ale jest bardzo tanio):

*Pierwszy dzień:
1h – Ryszarda Ryfa, rozgrzewka
5h – Mr Wiggles, jammin’
= 85PLN

*Drugi dzień:
1h - Ryszarda Ryfa, rozgrzewka
4h – Mr Wiggles, jammin’
+ panel talk
= 95PLN

*Dwa dni = 165 PLN

*Jeden nocleg w studio (z 26 na 27 oraz z 27 na 28 lutego) = symboliczne 10 zł

ZAPISY:
info@stepdealers.com Prosimy o podanie Imienia, Nazwiska, Numeru telefonu komórkowego i oczywiście konkretnego zgłoszenia. Np. Dwa dni + nocleg 26/27.02
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza