wtorek, 5 sierpnia 2014

08.08 Warszawa: Sokół i Marysia Starosta na Placu Zabaw / Rap History Warsaw The Videos Block Party.

8 sierpnia na warszawskim Placu Zabaw odbędzie się darmowy koncert Sokoła i Marysi Starosty.  Tego wieczoru również odbiorą oni złote i platynowe płyty za sprzedaż albumu „Czarna Biała Magia”. Ponadto będzie miała miejsce premiera teledysku do utworu „Zepsute Miasto". Do tej pory ujawniono, że na scenie zobaczymy również Pokój Z Widokiem Na Wojnę, ale lista wykonawców zostanie wkrótce zaktualizowana. Po wszystkim zapraszamy na afterparty w ramach cyklu - Rap History Warsaw The Videos Block Party, którym zajmą się Blekot i Steez."W podziękowaniu za platynową sprzedaż płyty "Czarna Biała Magia" mamy dla Was niespodziankę - 8 sierpnia na warszawskim Placu Zabaw odbędzie się wyjątkowy, całkowicie darmowy plenerowy koncert Sokoła i Marysi Starosty. Oprócz materiału z tego krążka oraz z płyty „Czysta Brudna Prawda”, usłyszymy też Sokoła ze starszych projektów, a podczas całego występu na specjalnie przygotowanych ekranach wyświetlane będą kontrolowane przez DJ Steeza perfekcyjnie zgrane z muzyką wizualizacje, które stały się już wizytówką grupy podczas trasy promującej ostatni album. Tego wieczoru Sokół i Marysia odbiorą także złote i platynowe płyty przyznane przez ZPAV za sprzedaż albumu „Czarna Biała Magia”.

Ponadto swoje miejsce będzie miała premiera długo oczekiwanego teledysku do utworu „Zepsute Miasto” wyprodukowanego przez legendarnego DJ Premiera. Jest to fabularny, filmowy obraz, który trzeba będzie obejrzeć kilkukrotnie żeby odnaleźć wszystkie smaczki i nawiązania do twórczości Sokoła.
 Przed koncertem Sokoła i Marysi zagrają 3 ekipy z Prosto. Nazwy zespołów będziemy ujawniali niebawem!

Po koncertach zapraszamy na afterparty w ramach największego rapowego wakacyjnego cyklu - Rap History Warsaw The Videos Block Party. Całą noc Blekot i Steez zagrają z dachu videosety, które będą wyświetlane na 2 ekranach.

Tego wieczoru będziecie także mogli zrobić zakupy na specjalnym stoisku Prosto, które szykuje wyjątkowe zniżki na wybrane produkty.
Uwaga - wszyscy którzy spędzają ten okres poza Warszawą będą mogli obejrzeć stream z wydarzenia na ProstoTV: https://www.youtube.com/watch?v=5XV51mNUkJ8
Sokół i Marysia Starosta, Prosto Label, premiera klipu, odbiór platynowej płyty, goście i classic rap videos all night long na świeżym powietrzu pod gwieździstym niebem. Największe rapowe wydarzenie wakacji!

19:00 - start / teledyski Prosto na dużym ekranie
21:00 - koncerty kozackich ekip z Prosto
21:00 - ?
21:20 - ?
22:00 - ?
22:30 - odebranie platynowych płyt i premiera klipu "Zepsute Miasto"
23:00 - koncert Sokół i Marysia Starosta x Steez83
24:00 - afterparty Rap History Warsaw The Videos


Co? Koncert Sokoła i Marysia Starosty / Rap History Warsaw The Videos Block Party.
Gdzie? Plac Zabaw ul. Myśliwiecka 9
Kiedy? 8 sierpnia
Wjazd? 0 PLN
Linki: dołacz do wydarzenia na fbRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza