poniedziałek, 22 października 2012

Kendrick Lamar – „good kid, m.A.A.d. city” – premiera

Kendrick Lamar. Nie ma chyba obecnie nazwiska na rap scenie, które by bardziej elektryzowało słuchaczy. 25-letni reprezentant Compton w krótkim czasie stał się jedną z najjaśniejszych gwiazd młodego pokolenia. Po fenomenalnych materiałach „Overly Dedicated” i „Section .80” oczy wszystkich fanów zwróciły się w stronę K-Dota, z niecierpliwością wyczekując mainstreamowego debiutu, nad którym pieczę miał sprawować sam Dr. Dre.


Dziś koniec czekania. Oto nadeszła premiera solowego albumu Kendricka – „good kid, m.A.A.d city”. Wydany nakładem Top Dawg Entertainment, album zawiera 12 kawałków, składających się na historię Kendricka dorastającego na niebezpiecznych ulicach Compton – miejsca narodzin N.W.A.

Gościnnie na albumie usłyszymy Dr. Dre, MC Eihta, Drake’a oraz Jay Rocka. Podkład muzyczny zapewniły takie sławy jak m.in. Just Blaze, Scoop DeVille, Pharrell i Terrace Martin.

Pod spodem linki do trzech singli z albumu, a także do nowego utworu wypuszczonego dzisiaj – „The Heart pt. 3”, z gościnnym udziałem Ab-Soula i Jay Rocka.

„The Recipe”: http://www.youtube.com/watch?v=YpugK0RpEaU

“The Heart Pt. 3”: http://www.youtube.com/watch?v=Big40Bu2teg

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza