środa, 25 lipca 2012

Ucho na wolno vol. 1: Freestyle Battle + koncerty: BUKA, GUOVA, TOCZEK/PRUS i supporty

Ucho na wolno vol.1 to pierwsza z zaplanowanego cyklu imprez, mających łączyć bitwy freestylowe z koncertami najlepszych rap artystów. W ciągu zaledwie kilku godzin na scenie dawka freestylu na naprawdę wysokim poziomie. Kilku (a może klikunastu?) MC's z Trójmiasta i okolic zaprezentuje swoje niebanalne flow i celne panczlajny. Dla tych, którzy polecą wyjątkowo fajnie, gwarantujemy równie fajne nagrody! Poza supportami pomiędzy kolejnymi rundami battle na majku pojawią się dwie ekipy: Toczek/Prus oraz niespodzianka wprost ze stolicy - Guova! Na podsumowanie wieczoru na scenie stanie nie kto inny jak BUKA z SumyStyli!


Jeżeli jeszcze się zastanawiacie, a to wszystko Wam nie wystarcza, pozostaje tylko jedno wyjście - zastosujcie się do porady dr Skacza. A na poważnie - to + konkursy, niespodzianki i gruby after czekają na Was już 27 lipca w gdyńskim klubie Ucho.

Zgłoszenia na battle z Waszym imieniem/ksywą wysyłajcie na mgms@o2.pl do samego 27 lipca! Przypominamy, że podczas imprezy macie możliwość sprawdzenia grafik autorstwa Pika! Pow!


Prowadzący: Wisza Wiszniks
DJ: DJ Klasyk, DJ Agato

Line up:
Muody&Kret (support)
North Region Project (support)

Koncerty:
Toczek/Prus
Guova

Headliner:
Buka (SumaStyli)

BILETY: 15 ZŁ (MC's startujący na battle za free!)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza