poniedziałek, 22 października 2012

19.11 Warszawa 5/55 i POPKILLER prezentują: TECH N9NE po raz pierwszy w Polsce!

Zapowiadaliśmy wam, że jesień w naszym wykonaniu będzie naprawdę gorąca - i dziś, wraz z początkiem października pierwsze dowody na to, że nie były to obietnice bez pokrycia. 19 listopada w Warszawie, na imprezie organizowanej przez 5/55 i Popkillera zagra nie kto inny jak jedna z największych gwiazd amerykańskiej sceny ostatnich lat, twórca rosnącego imperium Strange Music, liryczny karabin maszynowy kipiący charyzmą i pierwszy niezależny artysta w historii, który przekroczył granicę miliona sprzedanych egzemplarzy... Panie i Panowie - TECH N9NE w końcu w Polsce!
 

Impreza odbędzie się rzecz jasna w warszawskim klubie 55 a bilet kosztował będzie... jedynie 40 zł w przedsprzedaży, 44 w przedsprzedaży via sieć oraz 50 zł na bramce. Ponad to można nabyć VIP Package na stronie artysty. Pytanie czy szykuje się jeden z najgorętszych eventów tej jesieni byłoby chyba retoryczne.

Bilety:

Sideone, Chmielna 21 | 40zł
Galeria Koloru, Aleja Solidarności 82 ( na tyłach KFC) | 40zł

TicketPro.pl:
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/953063-tech-n9ne.html | 44 zł

W klubie na bramce w dniu koncertu | 50zł

Strona artysty:
http://blog.therealtechn9ne.com/tour/

19.11.2012
WSTĘP: 40/44/50 ZŁ, 18+

Wydarzeniu patronują:
Aktivist / Bashesh / Break.pl / Radio Rewers / Diil Tv / Diil Radio / Hip-Hop Kampus / Hip-hop.pl / Mixtape.com.pl / Kultura Podwórka / Mobilizacja.pl / Popkiller.pl / Positivi.be / Rap History Warsaw / Soulbowl.pl / Streeters.pl / WarszawskiHiphop.pl
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza