środa, 24 października 2012

26.10 Warszawa: W.E.N.A. & DJ Ike / Mixtape.com.pl Release Party

Jeśli macie chęć na dalekie zbliżenia rapowe to w ten piątek serdecznie zapraszamy do Klubu 55, gdzie będzie miał miejsce koncert  pod tytułem W.E.N.A. & DJ Ike. Po występie artystów odbędzie się impreza Mixtape.com.pl Release Party/"Nadaje ton jak 30 Lista Lista"/Mentalcut x Krime x Homer.


"L2L prezentuje:

(...)
W.E.N.A.
Debiutował w 2005 na albumie „Bez Zabezpieczeń” autorstwa Małego Esz Esz. Idąc za ciosem, rozpoczął pracę nad pierwszym projektem autorskim, noszącym tytuł „Wyższe Dobro”. Album wydany w 2007 roku odbił się szerokim echem na polskiej, niezależnej scenie. Pod koniec 2008 roku W.E.N.A. związał się z duetem Rasmentalism. Efektem współpracy trio był album „Duże Rzeczy”, który ujrzał światło dzienne 07.12.2009 roku. Projekt szybko zyskał uznanie ze względu na swoją nowatorskość, oryginalność i świeżość. W.E.N.A. współpracował z wieloma artystami, takimi jak: Quiz, VNM, Te-Tris, Na Pół Etatu, Pyskaty, HiFI Banda, Diox i innymi. 27.05.2011 roku, nakładem wytwórni Aptaun Records, został wydany pierwszy oficjalny album artysty pt. „Dalekie Zbliżenia”. Obecnie pracuje nad kolejnym albumem, którego pierwsze efekty są widoczne w najnowszym teledysku, do utworu „Nic”, nagranym w Barcelonie.


DJ Ike
Producent, dj, turntablista, zaangażowany społecznie animator kultury. Autor niezliczonej ilości cutów, skreczy i bitów. Ma na koncie kilkaset imprez klubowych, plenerowych i koncertów, które również organizował. Współpracował z czołówką polskiej sceny (W.E.N.A., Peerzet, VNM, Onar, Emazet/Procent, Pyskaty, Brudne Serca) i z wieloma artystami zagranicznymi (Blaq Poet, Nut Rageous, Planet Asia). Był półfinalistą Mistrzostw Polski DJ'ów IDA 2006 i 2008 oraz Finalistą Bruk

DJ's Battle 2008. W listopadzie 2011 wydał swój własny, multigatunkowy album producencki pt.: „Listen”, który został bardzo ciepło przyjęty przez branżę muzyczną. Od jesieni 2011 roku jest DJ'em W.E.N.Y., którego wspiera także jako hypeman"


Co? W.E.N.A. & DJ Ike

Gdzie? Klub 55 - ul. Żurawia 32/24, Warszawa
Kiedy? 26.10 , 22:00

Wjazd? przedsprzedaż 25pln/w dniu koncertu 35.
Wjazd od 18 roku życia.
Przedsprzedaż:
California skate shop: róg Al. Solidarności i Jana Pawła na tyłach KFC.
Serum sklep: Ul. Wałbrzyska 11 CH Land Lokal 114
5 stairs: ul.Chmielna 21
Trik: CH Arkadia ul. Jana Pawła II 82
KXM: Rondo Jazdy Polskiej/Waryńskiego 12, przejście podziemne, lokal 26.


Linki:

AFTER:
"Mixtape.com.pl Release Party/"Nadaje ton jak 30 Lista Lista"/Mentalcut x Krime x Homer.
Powstaliśmy jako rozwinięcie hiphopowej audycji "Mixtape", którą mogliście oglądać za pośrednictwem telewizji iTV. Od końca września działamy już na pełnych obrotach jako portal Mixtape.com.pl, selekcjonując dla Was najważniejsze informacje z dziedziny miejskich zajawek: muzyki, sportu i casualowej stylówki.

Wraz z 5/55 mamy Was przyjemność zaprosić na oficjalne Release Party naszego portalu, które odbędzie się w Piątkach już 26 października - tuż po koncercie Weny.
Za deckami staną:


Co? Mixtape.com.pl Release Party/"Nadaje ton jak 30 Lista Lista"/Mentalcut x Krime x Homer
Gdzie? Klub 55, ul. Żurawia 32/24, Warszawa
Kiedy? 26.10 , 23:00 (po koncercie W.E.N.Y.)
Wjazd? 10zł
Linki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza