środa, 24 października 2012

25.10 Warszawa: WE ARE INSTRUMENTS / Dj Kebs

Club Face mieszczący się przy Al. Jerozolimskich 120 w Warszawie zaprasza na nowy cykl czwartkowych imprez. Wraz z zaproszonymi gośćmi będziecie mieli możliwość wspólnego jamowania przy specjalnie przygotowanych gramofonach oraz innych instrumentach. Swoją obecność zapowiedzieli: Dj Kebs, Dj Anusz, Dj Finger, Dj Grubaz oraz Dj Yellow.


"Serdecznie zapraszamy na nowy cykl czwartkowych imprez. Tym razem forma imprezy zostanie rozszerzona o sesje live, które odbywać się będą już od godziny 21:00. Razem z zaproszonymi gośćmi (djami, producentami, muzykami) będziecie mogli wspólnie zgłębiać sztuki gramofonowych ewolucji i jamowaniu na kilku przygotowanych do tego zestawach gramofonów oraz innych instrumentach. Wszystkich chętnych zachęcamy do wzięcia swoich mikserów i wszelkich innych zabawek (MPC, Maschine, efektory, loopery i inne cuda) i współuczestniczeniu w akcji. Zachęcamy szczególnie osoby, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z gramofonami, będzie okzaja porozmawiać o technice, sprzęcie i wszystkich tematach związanych z turntablismem. Na tę okazję przygotujemy specjalną dużą djkę aby wszyscy mogli czuć się komfortowo.

Na imprezie możecie się spodziewać muzyki spod znaku nowych brzmień hip-hopowych, nu-beat, instrumental i innych ciekawostek.

Swoją obecność zapowiedzieli:

DJ KEBS
DJ GRUBAZ
DJ FINGER
DJ ANUSZ
DJ YELLOW"

Co? WE ARE INSTRUMENTS / Dj Kebs
Gdzie? Club Face - Al. Jerozolimskie 120, Warszawa
www.facebook.com/FaceClubWarszawaKiedy? 25.10
Wjazd? 10pln
21.00 - 23.00 LIVE SESSION
23.00 - Dj Kebs + goście

Linki:
dołącz do wydarzenia na fbBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza