wtorek, 3 kwietnia 2012

Nowi artyści w wytwórni Wielkie Joł

Z początkiem kwietnia wytwórnia Wielkie Joł wzbogaciła się o trzech nowych artystów. Do ekipy skupionej wokół warszawskiego rapera Tede dołączyli właśnie: B.R.O - młody raper z Warszawy mający już na swoim koncie współpracę między innymi z Tede i Chadą, Szyna – świetnie zapowiadający się raper z Sosnowca oraz P.A.F.F. – producent pochodzący z Wrocławia i specjalizujący się w Hip-Hopie oraz muzyce klubowej. To pierwsze w tym roku nowe twarze w Wielkie Joł, ale przedstawiciele wytwórni nie wykluczają nawiązania współpracy z kolejnymi ciekawymi twórcami.
 

Wytwórnia Wielkie Joł formalnie powstała w 2002 roku z inicjatywy Tede i Dj’a Ostasza. Obecnie po zmianach formalnych właścicielem firmy i jej prezesem jest Tede, a wytwórnia skupia prawie 40 artystów z całej Polski – wokalistów, producentów, Dj’ów i tancerzy. Jej reprezentanci mieszkają w różnych miejscach kraju, a nawet poza jego granicami. Łączy ich jednak zamiłowanie do kultury Hip-Hop i wspólna wizja twórczości.

Więcej informacji na temat Wytwórni Wielkie Joł można znaleźć na stronie http://wielkiejol.com oraz na http://www.facebook.com/wielkiejol.
 
Zobacz też:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza