wtorek, 13 maja 2014

TrooM x ka-meal 'insomnia feat. Mam Na Imię Aleksander' - Teledysk

3/4 UDGS Label ma zaszczyt zaprezentować teledysk do utworu pt. „insomnia”, który jest ostatnim akcentem promocyjnym płyty 'Primus Luporum' duetu TrooM x ka-meal. W utworze udzielił się także reprezentant Fandango - Mam Na Imię Aleksander.


Premiera albumu odbyła się 30 kwietnia. Na płycie usłyszymy znakomitych gości:Bonson, Mam Na Imię Aleksander, Enson, Świnia czy Hary. Serdecznie zapraszamy do odsłuchania oraz zamówienia albumu na:


Odsłuch:

Darmowy download:

Duet TrooM x ka-meal to nietuzinkowe połączenie młodości, świeżości muzycznej i ugruntowanego gustu artystów. TrooM to jeden z najbardziej perspektywicznych raperów młodego pokolenia (zaledwie 97 rocznik!), ka-meal to autor świetnie przyjętej epki pt: 'Instrumentals vol. 1', znany ze współpracy z raperami takimi jak: Bones (USA), Quebonafide, Kuba Knap, Kuban.

'Primus Luporum' to efekt długiej i mozolnej pracy, który zaskoczy niejednego słuchacza w Polsce. Industrialne, cloudowe brzmienia ka-meala w połączeniu z nieszablonowym rapem TrooMa dają piorunujący efekt. 

TrooM na fb: 
ka-meal na fb: 
3/4 UDGS na fb: 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz