wtorek, 13 maja 2014

Kuba Knap | Start preorderu!

Chwilę po premierze “Trzeba było zostać dresiarzem” Tego Typa Mesa, Alkopoligamia prezentuje kolejnego artystę - młodego rapera Kubę Knapa - i jego nowy album.


Pierwszym singlem zapowiadającym nowy materiał Kuby jest wyjątkowy, 76 wersowy utwór do muzyki Szoguna “Mhm”: http://www.youtube.com/watch?v=Q7JiG2z7pio

Album “Lecę, chwila, spadam" to 16 niespiesznie sunących utworów, muzycznie idealnie budujących klimat nietrzeźwego czilałtu. Dawka dobrej energii, która po długim, męczącym dniu zagwarantuje słuchaczom uśmiech, pomoże się odprężyć i odpowiednio nastroić w wakacyjne wieczory.

Gościnnie na płycie pojawiają się 2cztery7, Ciech, Kuban, Mada, Ryfa Ri oraz Emil G. Cutami zajęli się reprezentanci Alkopoligamii - DJ Black Belt Greg i DJ Hubson.

Do wersji limitowanej albumu dodana zostanie EPka pt. "Clint Eastwóód czyli z przymrużeniem oka". „Clint…” to spontaniczne dzieło Kuby Knapa, Mady i producenta Bonny’ego Larmesa. Klimat małego, piwnicznego studia nagraniowego i masa szczerych wersów serwowanych przy akompaniamencie winylowych trzasków stylowych produkcji Bonny’ego - tak w skrócie można opisać bonusowy album.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz