poniedziałek, 5 maja 2014

Soulspicious - GIVIN' YOU...

Od kilku dni istnieje możliwość zamówienia wersji fizycznej instrumentalnej EPki Soulspicious - "Givin' You...", na której znajdą się również dwa bonusy w postaci remixu kawałka Green - "Ekran" (feat. O.S.T.R, Hades) oraz J Dilla Tribute. Poniżej odsłuch tego albumu oraz informacja dotycząca zamawiania wersji fizycznych.


1. Piszecie mail na adres soulspicious@gmail.com w temacie wpisując "GIVIN' YOU...", a w treści umieszczacie:- swoje imię i nazwisko,- adres do wysyłki,- ilość płyt,- sposób wysyłki (poczta polska, kurier, itp.),


2. W odpowiedzi dostajecie dane do zrobienia przelewu.

3. Preorder trwa do 11.05.2014r. Osoby, które zamówią i opłacą płytkę do tego dnia otrzymają małe gratisy w postaci wlepek.

CENA płyty to 12zł + 5zł (zwykła przesyłka pocztą polską).

Jeśli ktoś preferuje wysyłkę kurierem to taka możliwość jest, ale wiadomo, że musimy wtedy liczyć więcej za przesyłkę. W razie potrzeby wysłania płyty w ten sposób lub zamówienia większej ilości płyt należy dogadywać się indywidualnie poprzez mail lub fanpage.

Jeśli robicie przelew np. w ostatni weekend trwania preorderu to w odpowiedzi na mail z danymi do wysyłki dodajcie w załączniku potwierdzenie zlecenia przelewu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz