poniedziałek, 5 maja 2014

11.05.2014 Warszawa - Bike&Fashion w warszawskim klubie 1500 m do wynajęcia

Już 11 maja odbędzie się pierwsza w tym sezonie edycja targów rowerowo modowych Bike&Fashion w warszawskim klubie 1500 m do wynajęcia. Jest to już czwarta tego typu impreza, która swój początek miała w zeszłym roku i wzbudziła duże zainteresowanie. Bike & Fashion to wyjątkowe targi rowerowo modowe na których znajdziecie:


- rowery, rowery i jeszcze raz rowery - unikatowe i jedyne w swoim rodzaju, od klasycznych holendrów, po składaki, ostre koła i cruisery ! 


- dodatki , części i akcesoria rowerowe - czyli cala masa świetnych gadżetów : kosze, koszyki, siodełka, pokrowce, dzwonki, błotniki, opony, rączki, nakrętki - wszystkie części w najpiękniejszych kolorach !


- ubrania i dodatki - czyli strefa mody z najlepszymi polskimi projektantami - ubrania, biżuteria, torby, plecaki - wszystko co możemy włożyć na siebie na rower i wyglądać stylowo, a każdy już wie, że jeździ się we wszystkim ! :) Od bluz i dresów po sukienki i spódniczki - wszystko handmade, z najlepszych materiałów i na co dzień niedostępne na sklepowych półkach !


Szczegóły :
https://www.facebook.com/events/477525042348968/Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz