środa, 7 maja 2014

Ortega Cartel i Frank Nino gościnnie u Spinache’a - nowy singiel

Wytwórnia UrbanRec prezentuje kolejny singiel ze zbliżającego się albumu Spinache zatytułowanego po prostu ‚Spinache'. Tym razem, na 10 dni przed sklepową premierą krążka, udostępniony został utwór ‚LavoLavo', z gościnnym udziałem legendarnego składu Ortega Cartel oraz Franka Nino.  


Singiel odsłuchać można pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=s0hkr5-Ry9w.  

‚LavoLavo' to swego rodzaju kontynuacja międzykontynentalnego projektu Lavoholics, łączącego artystów z Polski i Kanady, który spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem i rewelacyjnym przyjęciem.  

To już trzeci singiel, po ‚Piję życie do dna' i ‚Podpalamy Noc', zapowiadający zbliżający się wielkimi krokami album zatytułowany ‚Spinache'. Znane już utwory są tylko częścią historii i doświadczeń, którymi dzieli się ze słuchami Spinache. Artysta skomponował i wyprodukował całość muzyki znajdującej się na solowym albumie. W napisanych przez Spinache tekstach na pierwszy plan wysuwa się bliskość, sensualność, esencjonalność i intensywność. Dopełnieniem całości są goście zaproszeni do współpracy przy utworach. Na krążku gościnnie usłyszeć można: Ortega Cartel, Franka Nino, Proceente, Dj Flipa, Monikę Mimi Wydrzyńską, Olgę Czyżykiewicz, Marka Dulewicza i Kamila Oefi Komendeckiego.  

Tracklista: 
01. Intro 
02. Piję życie do dna 
03. Ty tak jak ja
04. Ma tak być 
05. Podpalamy noc 
06. Zapisz (Feat. Mimi) 
07. Hamulce 
08. Jak roluję 
09. CU (Feat. Proceente) 
10. Gwiazdy blisko 
11. Cykl 
12. LavoLavo (Feat. Ortega Cartel & Frank Nino)  

Album zamawiać w przedsprzedaży można na 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz