środa, 7 maja 2014

Jarecki z BRK zdradzają tytuł i okładkę swojej nowej płyty!

Najnowszy album Jareckiego i BRK zatytułowany będzie PUNKT WIDZENIA. Premiera już w czerwcu. Gościnnie na krążku pojawią się: GrubSon, Skorup, Cheeba i Udoo. Sprawdź szczegóły!


Prace studyjne nad nową płytą Jareckiego i DJ-a BRK oficjalnie można uznać za zakończone. Aktualnie, w przerwach między koncertami, muzycy kręcą klipy promujące ich PUNKT WIDZENIA. Pierwszy obrazek już wkrótce trafi na kanał wydawcy albumu, MaxFloRecTV. W MaxFloSklepie niebawem ruszy również preorder płyty. Wtedy poznamy też pełną tracklistę. Tymczasem możemy przypomnieć sobie teledysk do utworu „Antidotum” z gościnnym udziałem GrubSona. Singiel pochodzi z ostatniego krążka Jareckiego i DJ-a BRK pt. MUCHA NIE SIADA.[YouTube – „Antidotum”: https://www.youtube.com/watch?v=90m541NiZUE]

Czego możemy spodziewać się po najnowszym wydawnictwie tego opolskiego duetu? Na pewno hip-hopu z domieszką funku, chociażby za sprawą śpiewanych refrenów. Wszystko okraszone zostanie szaleństwem kuzynów, którzy po prostu bawią się muzyką. – To w pewnym sensie kontynuacja krążka MUCHA NIE SIADA – mówił kilka tygodni temu DJ BRK. Featuringi zapowiadał Jarecki: – Do udziału w nagraniach zaprosiliśmy m.in. GrubSona, Skorupa i Udoo.

Za warstwę muzyczną albumu odpowiada przede wszystkim DJ BRK. Znajdziemy też coś od TrzyBita, Eproma oraz DiNA, współautora sukcesu złotej płyty REKONTAKT grupy Pokahontaz. Patronatem medialnym wydawnictwo objęli: RMF Maxxx, DlaStudenta.pl, CGM.pl, Popkiller.pl, Hip-Hop.pl, magazyn hip-hopowy VAIB oraz Legalna Kultura.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz