czwartek, 15 maja 2014

Jarecki & BRK: w sobotę klip i preorder płyty! / fotorelacja

Już w najbliższą sobotę, 17 maja, o godz. 15 na MaxFloRecTV pojawi się „S.O.S” –  pierwszy klip Jareckiego i BRK zwiastujący ich najnowszy album. Tego samego dnia w MaxFloSklepie ruszy preorder płyty


– W teledysku wystąpią nasi kumple z zespołu i ziomki z zaprzyjaźnionych ekip zajmujących się street workautem, b-boyingiem, parkourem oraz... gorfingiem (śmiech) – zapowiada Jarecki. Na pytanie, dlaczego obrazek powstał akurat do „S.O.S-u” i czemu warto go zobaczyć odpowiada DJ BRK: – Po prostu lubimy szalone, abstrakcyjne pomysły. A klip warto zobaczyć, bo wszystko lepiej smakuje z SOSem!


Jeśli macie ochotę poznać więcej szalonych i abstrakcyjnych pomysłów duetu Jarecki & BRK, polecamy sięgnąć po ich najnowszy album. Preorder PUNKTU WIDZENIA rusza już w najbliższą sobotę na sklep.maxflo.pl. Oficjalnie na półki sklepowe płyta trafi w czerwcu br. Znajdzie się na niej 15 numerów (i jeden bonus track) utrzymanych w klimacie hip-hopowym z domieszką funku czy ze śpiewanymi refrenami. W kilku z nich gościnnie usłyszymy GrubSona, Udoo, Skorupa i Cheebę. Produkcją krążka zajął się DJ BRK, ale kilka bitów zaserwują nam również: Eprom, Trzybit czy współautor sukcesu złotej płyty REKONTAKT zespołu Pokahontaz, DiNO.


Pierwszy klip zwiastujący PUNKT WIDZENIA już w sobotę na www.youtube.com/maxflorectv oraz w serwisie Deezer.com.


Poniżej przypominamy audio Jareckiego i BRK pt. „Ból w cenie”. Ten, pochodzący z ekskluzywnej składanki MaxFlo zatytułowanej PODAJ DALEJ VOL. 2, utwór również znajdzie się na najnowszym krążku opolskiego duetu.


[YouTube – „Ból w cenie”: https://www.youtube.com/watch?v=WPpMqlMCu0Y]


Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz