wtorek, 22 kwietnia 2014

Dixon37 ft. Sokół, O.S.T.R. - Jestem z Tobą - teledysk

„Jestem z Tobą" to jeden z kluczowych singli promujących album Dixon37 zatytułowany „OZNZ". Nagranie, do którego klip powstawał przez ponad 3 miesiące, zostało wyprodukowane przez Jarusa, a oskreczowane przez DJ Gondka. Gościnnie w utworze pojawił się Sokół oraz O.S.T.R.


Zdjęcia do klipu zostały zrealizowane w Warszawie przez Maćka Lipińskiego z ekipy ML Filmz dzięki wsparciu marek OSW, Patriotic oraz Dixon37.


Obecnie w internetowym sklepie www.preorder.pl można nabyć jeszcze album „O.Z.N.Z” z autografami całego zespołu.


Dixon37 to przede wszystkim ekipa z krwi i kości, którą tworzą ludzie z całej Warszawy, nie tylko raperzy, ale również sportowy czy osoby związane ze sceną graffiti. Zespół wywodzący się z Ursynowa i Mokotowa reprezentują Kafar, Michrus, Rest oraz Saful.


Gościnnie na krążku OZNZ pojawili się Ero, Siwers, Paluch, Sowa, Żary, Peja, Bonus RPK, Dudek RPK, Lukasyno, Bilon, Miodu, Sokół, O.S.T.R., Bosski (Firma), Stefan (Miejski Przekaz), Tadek (Firma) oraz Młody Krasul. Warstwa muzyczny płyty to zasługa takich producentów jak Szczur, Klimson, DNA, Songo, Tymek, Jarus, Goofer, Chlebson, Adek, Adam R.. DJ-e: Dj Gondek, DJ Hardcut, DJ Grubaz.


Link do płyty:
http://preorder.pl/dixon37-oznz

Dixon37 na fb:
https://www.facebook.com/Dix37
Kafar na fb:
https://www.facebook.com/kafar37
Rest na fb:
https://www.facebook.com/restdixon37oficjalnie
Saful na fb:
https://www.facebook.com/SafulDix37

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz