sobota, 29 marca 2014

RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ NOWEGO ALBUMU JUNIORA STRESSA!

12 kwietnia nakładem Karrot Komando ukaże się trzeci album solowy Juniora Stressa zatytułowany "Sound Systemowej Sceny Syn".


"Sound Systemowej Sceny Syn" to płyta, za pomocą której reprezentant lubelskiej sceny zabiera swoich słuchaczy w podróż do swoich muzycznych korzeni. Jak mówi Junior Stress:

"Te nagrania są dla mnie bardziej powrotem do starej zajawki, niż eksperymentem. Muzyka, która gra na płycie "Sound Systemowej Sceny Syn" to dokładnie te brzmienia, którymi zafascynowałem się na początku swojej muzycznej przygody. Taką podróż umożliwili mi producenci EMESDE, DJ FEEL X, MATIS(Centrum Strona), Gavin z EQUIKNOXX, MOTHASHIPP, band D'ROOTS BROTHERS i mój rodzimy band SUNEL BAND. Miałem zaszczyt zaprosić do wspólnych nagrań poetę SŁAWKA GOŁASZEWSKIEGO, rapera VIENIA z MOLESTA EWENEMENT, brytyjskiego nawijacza DEADLY HUNTA, lubelski skład CHONABIBE w reprezentacji JAHDECK-a i FAT MATTHEV oraz lubelskiego śpiewaka TALLIB-a".

Album zapowiada singiel "(Nie)prawda", do którego powstał klip: karrot.pl/nieprawda


Lada moment rozpoczną się prace nad kolejnym teledyskiem promującym krążek.

Płyta jest już dostępna w przedsprzedaży - można ją zamówić na stronie internetowej wydawnictwa Karrot Kommando: www.karrot.pl/ssss.

Pierwsze sto osób, które zakupi album w ramach preorderu, otrzyma podpisane przez Juniora Stressa egzemplarze płyty. Przesyłki dotrą do adresatów dzień przed oficjalną premierą sklepową.

Warto zaznaczyć, że z okazji wydania trzeciego solowego albumu, Junior postarał się o to, aby w sprzedaży dostępne były również jego pierwsze płyty: "L.S.M." i "Dzięki". Tym samym już od dzisiaj zamawiać można pakiet trzech płyt Juniora Stressa w bardzo okazyjnej cenie. Więcej informacji na stronie www.karrot.pl/js_dyskografia.

Aktualnie Junior jest w trakcie trasy koncertowej, która promuje nadchodzące wydawnictwo. Część koncertów odbywa wraz z towarzyszącym mu zespołem SunElBand, część gra w ramach soundsystemu. W najbliższym czasie będzie go można usłyszeć w następujących miejscach (lista nie jest zamknięta!):

28.03 Pt. Piła, Barka (soundsytem)
04.04 Pt. Dublin (Irlandia), Twisted Pepper (soundsytem)
05.04 So. Glasgow (Wielka Brytania), Beresford Lounge (soundsyte
11.04 Pt. Gliwice, Mrowisko (z SunElBand)
12.04 So. Kraków, Kwadrat (z SunElBand)"
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz