piątek, 7 marca 2014

Roman Bosski nakręcił klip z Kaenem

Światło dzienne ujrzał właśnie kolejny teledysk, promujący najnowsze solo krakowskiego rapera.  Klip powstał do utworu „Treningowy styl” z gościnnym udziałem Kaena oraz mistrza Dj Krime`a. – Kawałek jest zachętą do treningu, do odmułki. To ukłon w stronę sympatyków Drużyny Mistrzów. Sam klip zrealizowany jest z dużą dawką humoru – to jedna wielka kreskówka – mówi Bosski Roman. Utwór pochodzi z najnowszego albumu artysty, zatytułowanego „„TheRapYa Szokowa Dozwolona Od Lat 18", który 12 kwietnia ukaże się nakładem Proper Records.


Za bity  w tracku „Treningowy styl” odpowiada Paff. Utwór  to nie pierwsza kolaboracja Bosskiego z Kaenem.  – Wcześniej Kaen udzielił się gościnnie w Drużynie Mistrzów, ja dograłem się do utworu  „Setki kilometrów” z jego ostatniego albumu. Dobrze nam się współpracuje, jesteśmy zaprzyjaźnieni i jestem pewien, że będzie okazja do wspólnych projektów w przyszłości – dodaje Roman Bosski. Jak mówi raper, teledysk zrealizowany jest  z przymrużeniem oka. Przedstawia rywalizujących ze sobą Kaena oraz Bosskiego.  Ich wspólny trening ukazany jest w formie skeczy.


Utwór „Treningowy styl” to drugi singiel, promujący najnowszy album Bosskiego, tuż po kawałku „Nie zapomnij”, z gościnnym udziałem Miejskiego Sortu.  Przed kwietniową premierą albumu na ekranach pojawią się jeszcze dwa teledyski – do utworów „Mgła”  oraz „Pewny siebie”.


„TheRapYa Szokowa Dozwolona Od Lat 18" zawierać będzie 16 tracków. Oprócz Kaena  na najnowszym solo Bosskiego, gościnnie udzielą się tacy artyści jak Dixon37, Miejski Sort, Młody Bosski, Tadek, Kaen, Peja, Pih oraz Sokół & Marysia Starosta. Partie wokalne dograli: Sonia Lachowolska, Kasia Godzisz oraz Łukasz Batóg. Za muzykę odpowiedzialni są: Paff, Pudelsi,Webster, Sokos, Fuso, Dj ZEL, Fabster, Piero, Zich, Dj Krime.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz