poniedziałek, 10 marca 2014

Papa Musta ujawnia pierwszy klip promujący album „Goryl z Żelaza”

Płyta "Goryl z Żelaza" to legalny debiut poznańskiego rapera Papy Musta. W warstwie muzycznej dominuje elektronika, nie brakuje jednak też bardziej oldskulowych akcentów. Teksty dotykają problemów współczesnego społeczeństwa, ale znajdziemy tu również kilka bardziej osobistych wycieczek autora. Całość mimo ciężaru gatunkowego i wagi przenoszonych treści zaskakuje przebojowością. Klip do utworu 'Pielgrzymka" jest zapowiedzią płyty "Goryl z Żelaza", która ukaże się w kwietniu bieżącego roku. Utwór jest dokładnym odzwierciedleniem zawartości albumu zarówno w warstwie muzycznej jak i tekstowej.


muzyka - Sylwester "Eightball" Kisiel
słowa – Papa Musta
reżyseria- Ita Sypniewska
scenariusz - Ita Sypniewska, Kamil Rowiński
kierownik produkcji - Kasia Molewska
zdjęcia - Mateusz Pyzel
zdjęcia steadicam - Adam Mendry
scenografia: Madga Mojsiejuk
wystąpili:
Gabrysia Drzewiecka
Wiktor Łyżwiński
Piotr Kisielewski
Wojtek Dzięgiel
miks, mastering - Frank & Skrzypczak at Albert Hofmann Studio
realizacja nagrań - Łukasz "Migdał" Migdalski


PAPA MUSTA | Bio
Papa Musta to poznański raper, prezenter telewizyjny i radiowy. W 2008 roku zadebiutował epką „Słowo do braci i sióstr”, w 2010 roku wydał longplay „Papa na Regale”, a w 2011 epkę z komiksem „Papa Musta na Regale”.

Skład Papa Musta & The MenElse uformował się w marcu 2012. W tym samym roku wygrał eliminacje do Przystanku Woodstock, zagrał doskonale przyjęty koncert na Przystanku, nakręcił klip do „Megalansu’ - jednego z nowych kawałków, wystąpił na żywo w TVP 2 w programie Poziom 2.0 i regularnie grał koncerty w całym kraju. Rok 2013 Papa Musta & The MenEle rozpoczęli brawurowym występem na WOŚP przed PKiN w Warszawie. Fenomen grupy polega na niezwykłym połączeniu gatunków muzycznych, osobowości i temperamentów. Każdy ich koncert to erupcja emocji i dźwięków, która nie pozostawi na słuchaczu suchej nitki.

Założycielem i liderem zespołu jest Papa Musta - poznański raper - gawędziarz, prezenter radiowy i telewizyjny. W 2008 roku zadebiutował epką „Słowo do braci i sióstr”, w 2010 roku wydał longplay „Papa na Regale”, z którego pochodzą takie przeboje internetu, jak „Adrian”, czy „Spokoleń”, a w 2011 epkę z komiksem „Papa Musta na Regale”.  Podkłady tworzy i miksuje na żywo Sylwek na co dzień swobodnie poruszający się po cyfrowym świecie muzyki elektronicznej. O funkowe brzmienie dba Biały, a groove nadaje genialny basista - Szymek alias Czarnuch doskonale współpracujący z Maykim perkusistą . Na mikrofonie Pape wspomaga Glinus Patus nadając wokalom wyjątkowej melodyjności i lekkości.

PAPA MUSTA | Dyskografia
2008 - debiut Epka "Słowo do braci i sióstr"
2010 - longplay "Papa na Regale"
2011 - Epka z komiksem "Papa Musta na Regale"

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz