niedziela, 9 marca 2014

Chada - O własnych siłach - teledysk

"O własnych siłach" to drugi singiel promujący zapowiedziany na 25 kwietnia solowy album Chady. Utwór ukazujący warszawskiego rapera z nieco innej strony został wyprodukowany przez Paciora LA Wasted. Zdjęcia do klipu powstały podczas jednej z przepustek w grudniu 2013 roku.


Specjalne podziękowania dla Bartłomieja Sołtysa oraz tancerek, które wzięły udział w klipie (Monika Demkowicz i Agnieszka Basztabin). Perkusja: Rosa, gitara: Ordah.


Link do yt:
http://www.youtube.com/watch?v=lPGOsmJNKJI


"Syn Bogdana" to czwarty solowy album Chady nagrany w całości w czasie 6-u przepustek, z których raper korzystał pod koniec 2013 roku odbywając 2-letnią karę pozbawienia wolności. Jest to pierwszy nagrany w taki sposób krążek w historii polskiego hip-hopu. Dziś pojawiła się możliwość zamówienia albumu w wersji 2CD. Premiera 25 kwietnia 2014 roku.


Link do preorderu:
http://preorder.pl/chada-syn-bogdana

Utrudniony dostęp do studia nie zaważył na poziomie materiału, jaki został zarejestrowany na album "Syn Bogdana", a wręcz przyczynił się do większej samodyscypliny, zaangażowania i dążenia do perfekcji ze strony rapera. Muzycznie "Syn Bogdana" do krok w przód, za który odpowiadają tacy producenci jak Bob Air, The Returners, No Name Full Of Fame, Pacior aka LA Wasted, Donatan, PCN oraz Rockets Beats. Charakterystyczne pianino znane z "Procederu" zostało zastąpione ciężką, rockową gitarą.

Na płycie "Syn Bogdana" goście pojawiają się jedynie w trzech utworach. Są to tacy MC jak Ten Typ Mes, Pih, ZBUKU, Diox, Paluch, Zeus oraz Bezczel.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz