poniedziałek, 3 marca 2014

Minix i Rahim – nowy klip braci już w sieci!

Po świetnie przyjętym „OTC” Minix z Rahimem przygotowali kolejny, innowacyjny obrazek w polskim hip-hopie. Mowa o zapowiadanym przez nas teledysku do „Da się nie da się” z solowego materiału Minixa, MINI ODSKOCZNI. Wideo już od wczoraj na MaxFloRecTV!


Minix od października zeszłego roku jest jednym z rekrutów MaxFloLabu, inicjatywy promującej dotychczas mniej znanych, a zasługujących na wyróżnienie artystów. – Dobrze, że jestem w szeregach tak wybitnych artystów. Cieszę się, że mogę pokazać swoją twórczość szerszemu gronu poprzez Laboratorium MaxFlo. W tym projekcie stawia się na rozwój, a ja zatrzymywać się nie mam zamiaru – komentuje raper. – Razem z Puqiem pracujemy nad projektem pod nazwą Pumex. W niedalekiej przyszłości chcę też wypuścić swój drugi album – zdradza.


Produkcją muzyki do „Da się nie da się” zajął się Greg (Miliony Decybeli), producentem wykonawczym jest natomiast Puq. Autorem tekstu utworu są jego wykonawcy – Minix i Rahim. Za mix i mastering numeru odpowiada Grafit z MaxFloStudio. Stworzenie obrazka do tego singla powierzono grupie Przedmarańcza. Ta postawiła na czarno-białe zdjęcia, które zrealizowała na terenie autentycznego (działającego do dziś) zakładu fryzjerskiego z 1864 roku zlokalizowanego w samym centrum Katowic. Zresztą zobaczcie sami!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz